آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل نصب هر نسخه ویندوز

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
سلام و ضمن تبریک سال نو
من یک کیس با 32 گیگ رم ddr4 مادربرد ایسوز z170-a و cpu 6700k و گرافیک 2 دارم که وقتی برای نصب ویندوزمیرم مرحله اول رو خوب تا اتمام نصب فایلها از روی dvd به هارد انجام میده وقتی ریستارت میشه که می خواد آرم ویندوز رو نشون بده پیغام آبی ************124 در ویندوز 7وبرای ویندوز 10 ماشین چک اکسنشن رو مشابه همون قسمت بعد ریستارت میده با چند تا سی دی و حتی رایتر دیگه هم انجام دادم نشد بایوس رو آپدید کردم نشد گرافیک رو خارج کردم جواب نداد هارد رو پارتیشن کردم باز نشد تورورخدا راهنماییی کنید دیونم کرد.

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام
تعداد رم کم کردین؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام و ضمن تبریک سال نو
من یک کیس با 32 گیگ رم ddr4 مادربرد ایسوز z170-a و cpu 6700k و گرافیک 2 دارم که وقتی برای نصب ویندوزمیرم مرحله اول رو خوب تا اتمام نصب فایلها از روی dvd به هارد انجام میده وقتی ریستارت میشه که می خواد آرم ویندوز رو نشون بده پیغام آبی ************124 در ویندوز 7وبرای ویندوز 10 ماشین چک اکسنشن رو مشابه همون قسمت بعد ریستارت میده با چند تا سی دی و حتی رایتر دیگه هم انجام دادم نشد بایوس رو آپدید کردم نشد گرافیک رو خارج کردم جواب نداد هارد رو پارتیشن کردم باز نشد تورورخدا راهنماییی کنید دیونم کرد.

مشخصات دقیق قطعات را ذکر کنید
احتمال خرابی رم ها یا ناسازگاری با مادربرد شما وجود دارد

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بنده هم با نظر بهادرجان موافقم .احتمال خرابی رم وجود داره .همچنین پاور رو هم چک کنید .مورد مشابه همین چند وقت پیش برا بنده در مورد یه لپ تاپ پیش اومد که هیچ ویندوزی روش نصب نمی شد و مشکل از معیوب بودن یکی از رم ها بود.
موفق باشید .

بالا