آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: چه چسبی برای تعویض پد موس لپتاپ باید استفاده کرد

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
سلام دوستان عزیز.
یه مورد تعویض قاب لپتاپ دارم. لپتاپ لنووz51-70 هست.
قسمت موس چسبیده به قاب قبلی. با یه دنگ و فنگی جداش کردم.
الان میخوام بچسبونم به قاب جدید ولی از چه چسبی باید استفاده کنم که پد موس به خوبی کار کنه و مشتری رو دچار مشکل نکنه.
لطفا خواهشا کمک کنین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
کسی نیس راهنمایی بفرماید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: atorpat

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
صفحه ی تاچ رو ؟ مگه روی قاب جدید نداشت :|
با الکل و پنبه خوب تمیز کنید اثرات چسب قبلی رو ، چسب پوست پیازی ( مثل چسب شیشه ای میمونه ولی دو طرفه ) تهیه کنید ، هم چسب فروشی ها دارند هم قطعات فروش ها ،موبایلی ها هم دارند البته عرض کم دارند ، باید راه راه پر کنید ، بعد با دقت بچسبونید سر جاش ، هوا نره فقط ، از یک سمت شروع کنید ،با انگشت بکشید و کم کم خط به خط بیاید پایین ، هوا گرفت بلند کنید و دوباره ...

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
صفحه ی تاچ رو ؟ مگه روی قاب جدید نداشت :|
با الکل و پنبه خوب تمیز کنید اثرات چسب قبلی رو ، چسب پوست پیازی ( مثل چسب شیشه ای میمونه ولی دو طرفه ) تهیه کنید ، هم چسب فروشی ها دارند هم قطعات فروش ها ،موبایلی ها هم دارند البته عرض کم دارند ، باید راه راه پر کنید ، بعد با دقت بچسبونید سر جاش ، هوا نره فقط ، از یک سمت شروع کنید ،با انگشت بکشید و کم کم خط به خط بیاید پایین ، هوا گرفت بلند کنید و دوباره ...
تاچ پد موس.
خیر ندارد.
یه چسب مایع تهیه کردم و اونجوری که چسب فروشی گفت برا چسباندن تاچ گوشی ازش میخریدن. ولی بیشتر شبیه به اینه که السی دی رو تو قاب میچسبونن باهاش.
به هر حال این چسبو زدم خدارو شکر تا دیروز که بخوبی کار میکرد و اصلا پرش و خطا نداشت.
اگر لازمه بگین حتما عکسشو قرار میدم.
فقط کندنش سخت تر از چسب اصلی خودش میشه. با استتون که زدم راحت تر کنده میشد از سطحی که برا تست اون چسبو زدم.
امیدوارم دیگه کارش به تعویض قاب نکشه
چسب ۲طرفه هم داشتم ولی میترسیدم خطا داشته باشه یا اگر انگشت کمی سرد باشه بخوبی کار نکنه. اگر مورد دیگه ای اومد باید تست کنم. چسب ۲طرفه نازکتر باید تهیه کنم

آخرین ویرایش:

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
تاچ پد موس.
خیر ندارد.
یه چسب مایع تهیه کردم و اونجوری که چسب فروشی گفت برا چسباندن تاچ گوشی ازش میخریدن. ولی بیشتر شبیه به اینه که السی دی رو تو قاب میچسبونن باهاش.
به هر حال این چسبو زدم خدارو شکر تا دیروز که بخوبی کار میکرد و اصلا پرش و خطا نداشت.
فقط کندنش سخت تر از چسب اصلی خودش میشه. با استتون که زدم راحت تر کنده میشد از سطحی که برا تست اون چسبو زدم.
چسب ۲طرفه هم داشتم ولی میترسیدم خطا داشته باشه یا اگر انگشت کمی سرد باشه بخوبی کار نکنه. اگر مورد دیگه ای اومد باید تست کنم. چسب ۲طرفه نازکتر باید تهیه کنم

با سلام
خداروشکر چسپ خوبی بهتون معرفی کرده
منم از این چسپ مایع استفاده میکنم و واقعا ازش رازی ام
فک نکنم به مشکل بخورید
موفق و پیروز باشید

hhbb

کاربر
2008-04-06
2
5
با عرض سلاملطفا یه چسب دوطرفه برا تاچ پد لپ تاپ معرفی کنیدمدل لپ تاپ dell 7250بعد از تعویض قاب دور کیبورد تاچ پد به سختی جدا کردم حالا که تاج پد به قاب جدید می چسبونم پرش داره

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام
از چسب دو طرفه که در تعمیرات موبایل استفاده میشه میتونید استفاده کنید.در فروشگاه ابزار تعمیرات موبایل

fzi

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-02-11
312
587
آذربایجان
تاچ پد موس.
خیر ندارد.

سلام و هرض ادب
لطفا هم از نتیجه کار و هم از چسبی که استفاده نمودید عکس بذارید
ممنون

بالا