آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

بررسی مشکلات پاور - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
سلام بر همه دوستان عزیزتر از جانم
در بخش دوم تعیرات پاور در خدمت هستیم.لطفا تایپیک اضافه ایجاد نکنید که جواب داده نخواهد شد.لطفا سوالات خود را در زمینه پاور در این بخش مطرح نمائید.
برکت خداوند با شما باد

Afish

کاربر
2009-09-13
2
0
Ba salam mikhasstam bedoonam aya shoma Etelaati dar mourede Power supply receiver ham darid ya na?? ba tashakkor montazere javabe shoma hasstam.

july61981

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-16
337
389
با سلام
پاور viera 500 w
به هیچ وجه روشن نمی شه از لحاظ ضاهری مشکلی نداره خازن باد کرده یا قطعه سوخته هم تداره فیوز سالم هستش رو خازن های ورودی هم ولت وجود دارد دیودهای یکسو کننده ورودی هم مشکل ندارن لطفا بقیه مراحل عیب یابی را لطف کنین بفرمایید که برای تست آنها باید چه کاری انجام بدهم

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
پاور viera 500 w
به هیچ وجه روشن نمی شه از لحاظ ضاهری مشکلی نداره خازن باد کرده یا قطعه سوخته هم تداره فیوز سالم هستش رو خازن های ورودی هم ولت وجود دارد دیودهای یکسو کننده ورودی هم مشکل ندارن لطفا بقیه مراحل عیب یابی را لطف کنین بفرمایید که برای تست آنها باید چه کاری انجام بدهم

دوست من تو بخش اول و در تایپیکهای آخر مراحل دقیق کار و توضیح دادم.لطفا به اونجا رجوع کنید و اگر مشکلی داشتید من در خدمتم
برکت خداوند با شما باد

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
با سلام و عرض ادب خدمت همه ی عزیزانی که در این تاپیک زحمت می کشند

یه سوال داشتم اینکه بعد از تعمیر پاور اگر از لحاظ ولتاژ ( تست با مولتی متر) مشکلی نبود ... برای تست آمپر باید چیکار کنم که اطمینان کامل از سالم بودن پاور حاصل کنم ؟؟

با سپاس

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من سلام
برای تست توان پاور رو بزار زیر بار.مثل سیدی رام و .......
من شخصا از تستری استفاده میکنم ک خودم درستش کردم.امیدبخدا عکسشو میزارم
برکت خداوند با شما باد

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
دوست من سلام
برای تست توان پاور رو بزار زیر بار.مثل سیدی رام و .......
من شخصا از تستری استفاده میکنم ک خودم درستش کردم.امیدبخدا عکسشو میزارم
برکت خداوند با شما باد
امید جان منتظر این تستر شما هستم.... از لحاظ وقت اصلا صرف نمیکنه تک تک پاور ها رو زیر بار بذاری و .... خیلی وقت گیره

با سپاس از شما

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
امید جان پاوری دارم که دو فیوز بزرگ اولیه و فیوز ان سوخته است
بعد از تعویض خازن و فیوز برای اطمینان بیشتر چهار دیود معمولی که کنار هم هستند ( بعد از دو خازن بزرگ) را عوض کنم
فقط یه سوال روی دیود های پاور نوشته rl205 میتونم به جاش دیود in4007 بذارم ؟

با سپاس فراوان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا