آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بررسی مشکلات پاور - بخش دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hossein_m_s2006

کاربر
2006-11-28
10
42
سلام
دوست من منظور از وقتی به برق میزنم وقتی است ک بار روی آن میگزاری؟وقتی است ک آنرا به سیستم وصل میکنی؟
برکت خداوند با شما باد
امید جان منظورم اینه وقتی خارج از سیستم ( فقط پاور ) به برق میزنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arash3400

qazqaz

کاربر
2006-10-19
1
1
سلام دوستان
من یه پاور برای سیستمم گرفتم که مدل الگانس 1000 وات هستش وقتی تمام لواضم سوکتهاشون وصل میکنم پاور یه لحظه روشن و خاموش میشه
و سیستم هنگ میکنه یعنی اینکه دوتا دی وی دی رام و دو تا هارد دارم و سوکت یکی از هاردهارو در میارم سیستم روشن میشه و وقتی سوکت هارد دومی میزارم سر جاش سیستم روشن نمیشه .
اینم بگم که سیستمم رو با دوتا پاور کارکرده که 500 وات هستش تست کردم راحت روشن میشه .
ایا این پاوری که من خریدم مشکل کمبود ولتاژ داره . اگه دار چکار باید بکنم .

لطفا راهنمایی کنید ..

متشکرم.

• Like

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
دوست من سلام
دقیقا پاورت مشکل داره.جدیدا الگانس پاورهاشو مادام العمر گارانتی میکنه.بده گارانتی
برکت خداوند با شما باد

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
با سلام
یک پاور گرین مدل gp580b دستم رسیده که میگه خواست کامپیوتر ور بشورن و داخلش آب ربختن دیگه روشن نشده

پاور رو باز کردم ،فیوز و تمام قطعات هدسینگ اول رو چک کردم همگی سالم بودن،خازن صافی بزرگ هم همینطور،راستش نمی دونم کجا باید دنبال عیبش بگردم

متشکرم

• Like

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام
یک پاور گرین مدل gp580b دستم رسیده که میگه خواست کامپیوتر ور بشورن و داخلش آب ربختن دیگه روشن نشده

پاور رو باز کردم ،فیوز و تمام قطعات هدسینگ اول رو چک کردم همگی سالم بودن،خازن صافی بزرگ هم همینطور،راستش نمی دونم کجا باید دنبال عیبش بگردم

متشکرم

با سلام پاور را از سیستم جدا کرده کابل برق را متصل کنید و سیم سبز را به یکی از سیمهای سیاه وصل کنید اگر پاور روشن شد ایراد از مادربرد است

اگر روشن نشد سیم سبز را به یکی از سیمهای سیاه وصل کنید و ولتاژ سیم بنفش را بسنجید و اعلام کنید

موفق باشید !

samsalim

کاربر
2010-11-24
2
3
سلام پاور من به ضربه خورده بطوریکه بدنه تا حدودی تا شده بود.قبل از ضربه خوردن مشکلی نداشت
بورد را دقیق بازرسی کردم.قطعی و شکستگی یا اتصال کوتاه نداشت.تقریبا مطمئن بودم مشکلی وجود ندارد.وقتی پاور را به برق وصل کردم،متوجه صدایی مثل تیک تیک از داخل یک خازن خروجی شدم.بعد از چند لحظه خازن ترکید.احتمال دادم چون ترانس سنگینه احتمالا اشکال مربوط به ترانسه.چسب روی ترانس را باز کردم اما مشکلی ندیدم.خازن را عوض کردم ولی خروجی همه سیم ها صفر است.
واقعا برام عجیبه که چرا این اتفاق افتاد

3cdea2455ec34969a467.jpg

آخرین ویرایش:

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
يه پاور دارم که برق گرفتگي خفيفي داره!
وقتي فازمتر رو ميزارم به بدنه پاور روشن ميشه! دوتا خازن سراميکي روي ولتاژ ورودي هست که بين سيم ارت يا همون اتصال بدنه قرار گرفتن! وقتي سيم اتصال بدنه رو جدا ميکنم بدنه پاور ديگه برق دار نيست! ولتا

• Like

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
سلام پاور من به ضربه خورده بطوریکه بدنه تا حدودی تا شده بود.قبل از ضربه خوردن مشکلی نداشت
بورد را دقیق بازرسی کردم.قطعی و شکستگی یا اتصال کوتاه نداشت.تقریبا مطمئن بودم مشکلی وجود ندارد.وقتی پاور را به برق وصل کردم،متوجه صدایی مثل تیک تیک از داخل یک خازن خروجی شدم.بعد از چند لحظه خازن ترکید.احتمال دادم چون ترانس سنگینه احتمالا اشکال مربوط به ترانسه.چسب روی ترانس را باز کردم اما مشکلی ندیدم.خازن را عوض کردم ولی خروجی همه سیم ها صفر است.
واقعا برام عجیبه که چرا این اتفاق افتاد

[[/IMG]

فيوز سالمه؟ درضمن به قطب خازن توجه کردي؟!

• Like

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
يه پاور دارم که برق گرفتگي خفيفي داره!
وقتي فازمتر رو ميزارم به بدنه پاور روشن ميشه! دوتا خازن سراميکي روي ولتاژ ورودي هست که بين سيم ارت يا همون اتصال بدنه قرار گرفتن! وقتي سيم اتصال بدنه رو جدا ميکنم بدنه پاور ديگه برق دار نيست! ولتا

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا