آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: تصویر ندادن لنوو E540 (بکلایت چشمک میزند ولی خروجی تصویر نیست)

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
دوستان اساتید عزیز این لپتاپ ابزاره دستمه لطفا اگه میشه بنده رو کمک بفرمایید ، من قیمت گرفتم از یه جایی جفت چیپارو با bga ماشین گفت 100 ریسولد میزنم ، ولی ترس دارم که ناوارد باشه خراب کنه دستگاهو چند جای دیگه هم تماس گرفتم هیچ کس انجام نمیداد.

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
عزیزان
کسیو تو تهران سراغ ندارین کارش تمیز باشه دستگاهو بدم ریسولد کنه ؟؟

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
دوست عزیز،
چیپ گرافیک رو در عکس زیر برای شما علامتگذاری نمودم ، اگر با دستگاه BGA ریسولد نمایید و کار اصولی انجام شود به احتمال زیاد مشکل شما رفع می شود.
در تهران هم با استاد عزیزمان جناب بهادر با کاربری AMD تماس بگیرید و اگر صلاح بدانند برای شما انجام خواهند داد.
موفق باشید.

پیوست‌ها

• 380 کیلوبایت بازدیدها: 90

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
دوست عزیز،
چیپ گرافیک رو در عکس زیر برای شما علامتگذاری نمودم ، اگر با دستگاه BGA ریسولد نمایید و کار اصولی انجام شود به احتمال زیاد مشکل شما رفع می شود.
در تهران هم با استاد عزیزمان جناب بهادر با کاربری AMD تماس بگیرید و اگر صلاح بدانند برای شما انجام خواهند داد.
موفق باشید.
متاسفانه ایشون انجام نمیدن ازشون درخواست کردم اگر کسی رو میشناسن معرفی کنن که جواب بنده رو ندادن .
به هر حال از دوستان کسی دستگاه BGA نداره ؟؟

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام
قبل از اینکه مستقیم برید سراغ چیپ گرافیک دو مورد رو فراموش کردید چک کنید.
مشکل شایع در این مدل تاخیر در اومدن تصویر در هنگام روشن کردن دستگاه و دیر بالا اومدن دستگاه هست همچنین تصویر ندادن بعد از هایبرنت.(مشکل بوسیله بایوس حل میشه)
مورد دوم مشکل فلت رابط بین مادربرد و صفحه نمایش هست که باید چک بشه.
همیشه به آخرین چیزی که فکر میکنید سخت ترین کارها و اونهایی هستند که ریسک بالایی دارند.هیچوقت برای ریسولد و هیت و....دیر نیست.

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
لازم بذکره که در این مدل ای سی ای او نیاز به پروگرام داره

مرسی از راهنماییتون والا دادم بیرون یکی برام تعمیر کرد حدود 1 ماه اوکی بود اساس کشی داشتم چند روزی لبتاب روشن نکردم باز همین مشکل پیش اومد ، دوباره فرستادم برای طرف الان زنگ زده میگه تصویر میاد ولی دستگاه بعد چند ثانیه خاموش میشه ! گفت یه مادر برد برات جور کنم که فعلا گفتم دست نگه داره . به نظر شما مشکل از آی او هست ؟ و یک سوال EC دقیقا چی هست که اونم پروگرام میکنند ؟؟

بالا