آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشكل دير جرقه زدن وروشن شدن مشعل پكيج بوتان كالدا ونزيا

Olyabek

کاربر vip
کاربر
2011-04-03
25
47
با سلام خدمت دوستان عزيز
هنگامي كه آبگرم را باز مي كنم بعد از حدود يك دقيقه يا بيشتر جرقه زده و روشن مي شود و همچنين در حالت زمستانه فن روشن شده و جرقه زن و مشعل بعد از زماني حدود يك تا دو دقيقه روشن شده و هنوز آب ١٠ درجه بالا نرفته مشعل خاموش مي شود وفن همچنان روشن مي ماند پس از دودقيقه دوباره روشن شده و زود هم خاموش ميشود و با خطاي چراغ قرمز ثابت سيستم ارور مي دهد. حال با قطع و وصل برق مجددا همان عملكرد تكرار مي شود.
خواهشا دوستان راهنمايي كنيد بينهايت سپاسگزارم.

saeid_sr11

کاربر
2013-02-24
3
1
سلام
لوله آنتى كندانس مدار پرشر هوا را چك كنيد تا نشتى نداشته باشد مخصوصا محل اتصالات

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
با سلام خدمت دوستان عزيز
هنگامي كه آبگرم را باز مي كنم بعد از حدود يك دقيقه يا بيشتر جرقه زده و روشن مي شود و همچنين در حالت زمستانه فن روشن شده و جرقه زن و مشعل بعد از زماني حدود يك تا دو دقيقه روشن شده و هنوز آب ١٠ درجه بالا نرفته مشعل خاموش مي شود وفن همچنان روشن مي ماند پس از دودقيقه دوباره روشن شده و زود هم خاموش ميشود و با خطاي چراغ قرمز ثابت سيستم ارور مي دهد. حال با قطع و وصل برق مجددا همان عملكرد تكرار مي شود.
خواهشا دوستان راهنمايي كنيد بينهايت سپاسگزارم.
اگر با برد نو چک کردید و بدون مشکل کار میکنه،و ایراد از برد است بگید تا رفع عیب کنم.

• Like

Adrasulzadeh

کاربر
2018-02-13
12
16
سلام وقت بخیر موضوعی که جنابعالی به آن اشاره داشتید بیشتر به دودکش وتامین هوا مربوط می‌باشد وبرای اینکه مطمئن شوید لازم است پس از باز کارکرد فن دوشیم پرشر دود را بهم اتصال دهید اگر سریع جرقه زد ‌شعله پایدار ماند لازم است سرویس فن ویا یکی از دریچه های بالای محفظه باز شود.

Mohammad_con

کاربر
2020-02-09
4
1
اگر با برد نو چک کردید و بدون مشکل کار میکنه،و ایراد از برد است بگید تا رفع عیب کنم.

سلام مهندس جان منم یه برد کالدا دارم جرقه زن کار نمیکنه همه چی رو هم تست کردم و مطمئنم ایراد از برد ع امکان داره راهنمایی کنید
با سپاس فراوان

• Like
بالا