آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: میزان دقیق گازیخچال ویترینی مغازه

hosseina2

کاربر vip
کاربر
2017-03-03
160
231
همه جای ایران
باسلام خدمت اساتیدیک یخچال ویترینی 4درب جدیددارم یک ماه پیش لوله رفت براثربرخوردبه بدنه نشتی پیداکرد وگازخارج شدتعمیرکارلوله راجوش دادوگازگیری نمودولی خیلی کم گازواردنموددرحد10ثانیه گفتم چراگفت استانداردش اینه الان بعدازیک ماه که کمی هواگرم شده یخچال اصلا سردنمی کنه سرویسکاردیگری بردم شیرکمپرسوربازکردکمی گازازموتورخارج شدومدعی شدکه یک کیلوگازباید واردکندولی بعداز200گرم واردکردن وروشن کردن یخچال اصلا تفاوتی نداشت گفت کمپرسور خرابه ازاساتیدبزرگ وارخواهش میکنم مقدارگازی که بایدواردموتورشودذکرکنندتامتحمل خسارت دیگری نشوم درضمن موتورقدیمی دانفوس اصلی بودوموتورجدیدی که گرفتم سکاپ1/2میباشدگازی هم که میخواهدبزندبه قول خودشr22میباشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamidikik

hosseina2

کاربر vip
کاربر
2017-03-03
160
231
همه جای ایران
اساتیدراهنمایی نمیکنند درمنطقه ماهمین یک تعمیرکاروتازه واردیخچال هم بزرگ ببرم شهرستان

• Like

aslireza72

کاربر
2013-06-05
1
1
سلام مقداری نداره استاد کار باید کم کم گاز بزنه تا لوله برگشت همونی ک شیر بهش وصله یخ بزنه حد اقل بالای ۸۰۰ گرم میشه برای تست کمپرسور اگه بعد از کمی گاز زدن گیج همچنان زیر صفر بود سیکل گرفتگی دارد باید شستشو بشه موتور سالمه اگر فشار رفت بالای ۴۰ درجه موتور باید تعویض بشه

• Like

khosravi200

کاربر
2016-08-28
1
1
سلام وعرض ادب دوست عزیز تقریبا 1100 تا 1200 گرم گاز برای یخچال ویترینیتون جهت شارژ کامل نیاز دارین
البته گاز از نوع R134a می باشد مراقب باشید سیکل گازی دستگاه بعد تعویض کمپرسور و قبل شارژ گاز حتما با ازت یامشابه شستوشو داده شود ولوله موئئم یخچالتون باکمپرسور جدید مچ باشه و از لحاظ قدرت مطابق باشه
درکل کمپرسورهای جدید سکاپ از نوع دانفوس قدیم قدرت کمتری بنسبت دارن البته این تجربه بندست و نظر شخصی منه.

• Like

hamidikik

کاربر
2019-04-11
67
68
33
سلام دوستان
اگر تجربه کارو ندارید لطفا راهنمایی نکنید.
۱- لوله برگشت نباید یخ بزنه فقط وقتی یخچال سرما آورد باید خیلی کم عرق بزنه.
۲- فشار رفت در همه حال بالای ۴۰ هستش چرا باید موتور تعویض بشه؟ هرقدر فشار رفت بالاتر باشه دلیل قدرت بیشتر موتوره
۳- شما یخچالو ندیدید و اطلاعاتی از اندازه کندانسور و اواپراتور ندارید چطور میگید ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ گرم شارژ گاز لازم داره، من یخچال ویترینی شارژ کردم نیم کیلو گاز خورد یخچال دیگه ای شارژ کردم یک کیلو نیم شارژ شد.
۴- چطور بدون دونستن اطلاعاتی راجب موتور میگید گاز ۱۳۴ هستش؟!!!
دوست عزیز اگر میخوای جواب بگیری باید کد فنی کمپرسور قدیمی و کمپرسور جدید و همچنین کاربری یخچال و سایز یخچال و اینکه یخچال اواپراتور داره یا تریزون را مشخص کنی و همچنین از یخچال عکس بفرستی.
در کل شما کارتو بسپر به همون تعمیرکار و بهش استرس نده کارت بهتر راه میوفته فقط کار درست ازش بخواه، همه ما یروزی تازه کار بودیم و سوتی زیاد دادیم با اطلاعاتی که از اینترنت میگیری باهاش بحث نکن.
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

gg11733183

کاربر
2020-01-21
5
3
44
سلام با اجازه از اساتید گاز یخچال شما R134دقیق یک کیلو مصرف میشود

بالا