آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نحوه پروگرام کردن ایسی BGA با پروگرامر TNM5000

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2011-06-04
606
8,694
بهارستان
با سلام و خسته نباشید خدمت شما ایا پروگرامر TNM5000 امکان پروگرام کردن ایسیهای BGA را دارا میباشد من یه ایسی دارم که باید پروگرامش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید چطور این ایسی را پروگرام کنم ممنون از شما KLM8G4DEDD-A101

پیوست‌ها

• 926.8 کیلوبایت بازدیدها: 645
  • 1 مگابایت بازدیدها: 625

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
این چیپ یکmoviNAND فلش است که دو به دو روش میتوان ان را پروگرام کرد روش اول بصورت mmc اینترفیس که مانند رم کارتهای mmc است روش دوم هم بصورت nand که از طریق 8 تا i/o مانند ناند های دیگر . مهم اداپتور ان است چطور میخواهید اداپتورش را تهیه کنید؟

دیتا شیت این ای سی را بسختی پیدا کردم .باید با شرکت tnm تماس بگیرید و این موضوع را با خودشان در میان بزارید
دیتاشیت
KLMxGxxExx(FN42_based_moviNAND)_1.2_EVT3 - 豆丁网

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2011-06-04
606
8,694
بهارستان
این چیپ یکmoviNAND فلش است که دو به دو روش میتوان ان را پروگرام کرد روش اول بصورت mmc اینترفیس که مانند رم کارتهای mmc است روش دوم هم بصورت nand که از طریق 8 تا i/o مانند ناند های دیگر . مهم اداپتور ان است چطور میخواهید اداپتورش را تهیه کنید؟

دیتا شیت این ای سی را بسختی پیدا کردم .باید با شرکت tnm تماس بگیرید و این موضوع را با خودشان در میان بزارید
دیتاشیت
KLMxGxxExx(FN42_based_moviNAND)_1.2_EVT3 - 豆丁网
با سلام خدمت شما ادابتورش تو تهران هست میگه 400تومان با پروگرامرش میگه 1800 برای همین اینجا سوالم را مطرح کردم ممنون

بالا