آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: راهنمايي براي نصب ويندوز روي لپ تاپ Dell vostro 1015 که پارتيشن هاي آن پاک شده ؟!

JSDdownload

کاربر
2010-09-03
5
11
سلام دوستان یکی کمکم کنه من یه ماه پیش یه لپ تاپ Dell VOSTRO 1015 خریدم البته ویندوز نداشت حالا من یه Se7en روش نصب کردم و بعد از یه ماه استفاده یه ویروسی اومد تو کامپیوتر و نمیدونم چیشد که تمام پارتیشن هام و فایلام پاکشد و دیگه به خاطر نداشتن پارتیشن نمی تونم ویندوز روش نصب کنم چیکار کنم یکی
کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــم

Xcard

کاربر
2010-06-18
85
359
سلام.
چطور تشخیص دادید تمام فایل ها و پارتیشن ها پاک شده؟
یعنی موقع نصب فضای خام هارد رو هم در اختیار ندارید؟

اگه اینجوری باشه که مشکل از ویروس نیست و سخت افزاری هستش.

بهتره از یک دیسک زنده لینوکس مثل پارسیکس استفاده کنید که پارتیشن های ویندوز را هم نشون میده و اینکه فصای هارد به چه صورت هستش.

امکان هم داره به خاطر اوریجینال نبودن ویندوز این مشکل پیش اومده باشه,چون مایکروسافت با تمام این شرکت ها همکاری داره تا هم اجازه استفاده xp رو نده و هم ویندوزهای کرک شده.

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,801
سلام دوستان یکی کمکم کنه من یه ماه پیش یه لپ تاپ Dell VOSTRO 1015 خریدم البته ویندوز نداشت حالا من یه Se7en روش نصب کردم و بعد از یه ماه استفاده یه ویروسی اومد تو کامپیوتر و نمیدونم چیشد که تمام پارتیشن هام و فایلام پاکشد و دیگه به خاطر نداشتن پارتیشن نمی تونم ویندوز روش نصب کنم چیکار کنم یکی
کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــمـــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــکــــــــــم
با سلام دوست عزیز دیده نشدن پارتیشن دلیل بر نبودن ان نیست اگر پارتیشن در نصب ویندوز xpهم دیده نشود (شما باید هارد فرمت کلی کنید بعد شروع به پارتیشن بندی کند )اگر شما از نرم افزارهای بکاب استفاده میکنید نظیر اکرونیکس به دلیل فعال سازی ان قسمتی از دریور zone در نصب ویندوز دیده نمیشود وفقط با فرمت این بخش از بین میرود در اخر برای مطمئن شدن بهتر است هارد خود را باز کنید وبا اداپتور اکسترنال انرا به یک سیستم دیگر وصل کنید تا مطئن شوید

JSDdownload

کاربر
2010-09-03
5
11
اقا اول که من لپتاپو خریدم وینوز Ubuntu روش بود و یه برنامه ای به نام Partition Editor روش بود و من الان بازش کردم ( تونستم یه ویندوز از رو CD اجرا کنم یعنی اینستالش نکردم ) و نوشت Searching all Device و بعد 5 دقیقه می نویسه No device were found و من نمی تونم هیچ پارتیشنی بسازم میشه کمک کنین ؟!؟!؟!
؟!؟
:sadwalk:
:confused:
:smilie_help:

آخرین ویرایش:

copykar

کاربر
2010-09-19
2
1
شما بایستی از windows xp sata driver for laptop استفاده کنید تا هاردتان را بشناسد

بالا