آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نصب نشدم هیچ برنامه در ویندوز ۸

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
سلام سیستم بدستم رسیده خواستم ویندوز ۸ ۶۴ خواستم نصب کنم همش با ارور مواجه شدم ولی ۳۲ بیت ۸ نصب شد ازلحاظ نصب گرافیک کارت صدا مشکل نیست نصب شده است الانم میخوام هر نرم افزار ی راکه نصب کنم نصب نمیشه با خودم گفتم شاید ابدیت بایوس مشکل داره خواستم بایوس را ابدیت کنم مادر برد مال دوسال پیش هست خیلی قدیمی نیست نرم افزار ابدیت با یوس دانلود کردم الان میخوام نرم افزار با یوس را نصب کنم با ارور عکس پایین مواجه میشم کار های انجام شده رم تست شده پاور تعویض شده هارد تست شده منتظر راهنمایی دوستان هستم

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام سیستم بدستم رسیده خواستم ویندوز ۸ ۶۴ خواستم نصب کنم همش با ارور مواجه شدم ولی ۳۲ بیت ۸ نصب شد ازلحاظ نصب گرافیک کارت صدا مشکل نیست نصب شده است الانم میخوام هر نرم افزار ی راکه نصب کنم نصب نمیشه با خودم گفتم شاید ابدیت بایوس مشکل داره خواستم بایوس را ابدیت کنم مادر برد مال دوسال پیش هست خیلی قدیمی نیست نرم افزار ابدیت با یوس دانلود کردم الان میخوام نرم افزار با یوس را نصب کنم با ارور عکس پایین مواجه میشم کار های انجام شده رم تست شده پاور تعویض شده هارد تست شده منتظر راهنمایی دوستان هستم

مشخصات سیستم را قید کنید تا بررسی کنم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
شما با رم دیگه تست کنید . این ایراد غیر طبیعیه . حتی گاهی ممکنه به خاطر خود cpu هم باشه .
همچنین یک شات با hwmonitor بگیر تا چک کنم

بالا