آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: عدم اجرای هارد دیسک Western 250 GB Blue

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
با سلام

خوب الان با توجه به این مسائل چاره چی هست ؟ امکان رفع بدسکتور و ریکاوری به صورت نرم افزاری وجود دارد یا باید با دستگاه تخصصی ریکاوری مثل PC3000 بازیابی انجام شود ؟

دوستان اگه یه توضیح کامل در مورد چاره کار بفرمایند ممنون میشم . چون مشتری بنده عجله زیادی داره . باید زودتر بهشون جواب بدم

با تشکر و قدردانی از شما دوستان

سلام دوست عزیز

این جور موارد عجله کردن کار رو خراب میکنه

اگه مشکل نرم افزاری باشه که با نرم افزار مخصوص تعمیر هارد وسترن ریکاوری میشه ولی اگه مشکل سخت افزاری باشه و هد ضعیف شده باشه کار سخت میشه

با نرم افزاری که عرض کردم خدمتتون هم میشه تعمیر کرد مگر اینکه فریمور به کل خراب شده باشه که نیاز به pc3000 باشه

اسم نرم افزار هم wdr 6.0 هست اینم لینک خدمت شما

WD HDD Repair Tool 6.

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,848
سلام دوست عزیز

اگه مشکل نرم افزاری باشه که با نرم افزار مخصوص تعمیر هارد وسترن ریکاوری میشه ولی اگه مشکل سخت افزاری باشه و هد ضعیف شده باشه کار سخت میشه

با نرم افزاری که عرض کردم خدمتتون هم میشه تعمیر کرد مگر اینکه فریمور به کل خراب شده باشه که نیاز به pc3000 باشه

WD HDD Repair Tool 6.

سلام خدمت دوست عزیز

بابت راهنماییتون بسیار ممنونم . زحمت آپلود نرم افزار رو هم کشیده بودید واقعاً تشکر میکنم

تست میکنم و حتماً نتیجه رو اعلام میکنم

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
سلام خدمت دوست عزیز

بابت راهنماییتون بسیار ممنونم . زحمت آپلود نرم افزار رو هم کشیده بودید واقعاً تشکر میکنم

تست میکنم و حتماً نتیجه رو اعلام میکنم

با تشکر

خواهش وظیفست دوست عزیز

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,848
سلام دوست عزیز

WD HDD Repair Tool 6.

سلام دوست عزیز

WD HDD Repair Tool 6.

با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم

بنده چند بار با این نرم افزاری که فرموده بودید کار کردم بلکه بتونم هارد رو راه اندازی کنم ولی دیدم انگار باید کد نویسی بشه توش تا فرمان ها رو اجرا کنه
درسته ؟
میشه بگید باید چه کدی توش بنویسم ؟

ممنون میشم

بالا