آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: فایل فلش تست شده مودم Netis DL4311

tafali

کاربر vip
کاربر
2011-02-12
27
22
سلام لطفا دامپ DL4311 V1.3 رو اگه دارید میذارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

bahram68

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-04
224
425
ilam
من با همین فایل که گذاشتین فلش کردم همش ریسیت میشه وچراغ adsl هم روشن نمیشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

کایا کامپیوت

کاربر vip
کاربر
2012-08-08
55
80
اگر فریم ور ورژن سخت افزاری موردنیاز مودم شما توی سایت سازنده نگذاشته پس باید پروگرام کنی.

سلام دوستان عزیز... چند وقته مودم های نتیس 4311 و 4310 که شبیه هم هستن یه مشکلی شبیه هم پیدا کردن مخصوصا با پورت های مخابرات ... اون هم مورد عیب از طرف مشتری وصل نشدن گوشی یا لپ تاپ از طریق وای فای به مودم و خطای Ip یا عدم وصل شدن به مودم میده و بعد از پروگرام مودم ، مودم درست کار میکنه تا چند روز ( یک روز تا 3 روز) بعد دوباره به حالت قبل بر میگرده ... دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چی هستش؟

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,798
سلام دوستان عزیز... چند وقته مودم های نتیس 4311 و 4310 که شبیه هم هستن یه مشکلی شبیه هم پیدا کردن مخصوصا با پورت های مخابرات ... اون هم مورد عیب از طرف مشتری وصل نشدن گوشی یا لپ تاپ از طریق وای فای به مودم و خطای Ip یا عدم وصل شدن به مودم میده و بعد از پروگرام مودم ، مودم درست کار میکنه تا چند روز ( یک روز تا 3 روز) بعد دوباره به حالت قبل بر میگرده ... دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چی هستش؟

در تنظیمات گوشی و لپ تاپ گزینه ی مک تصادفی روشن هست، باید مک را روی گزینه ی مک ثابت بذارن و گوشی رو وصل کنند تا درست بشه. با مودم دلینک هم این مشکل رو داشتند بعضی ها.

کایا کامپیوت

کاربر vip
کاربر
2012-08-08
55
80
در تنظیمات گوشی و لپ تاپ گزینه ی مک تصادفی روشن هست، باید مک را روی گزینه ی مک ثابت بذارن و گوشی رو وصل کنند تا درست بشه. با مودم دلینک هم این مشکل رو داشتند بعضی ها.

مشكل من اون نيس ... توي اتصال واي فاي خظا میده

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,798
مشكل من اون نيس ... توي اتصال واي فاي خظا میده

دقیقا مشکل همینه دیگه به وای فای وصل نمی شه و ارور ip می ده. باید نام اتصال رو فراموش کردن بزنید و در تنظیمات پیشرفته گوشی مک رو روی مک دستگاه بذارید

کایا کامپیوت

کاربر vip
کاربر
2012-08-08
55
80
دقیقا مشکل همینه دیگه به وای فای وصل نمی شه و ارور ip می ده. باید نام اتصال رو فراموش کردن بزنید و در تنظیمات پیشرفته گوشی مک رو روی مک دستگاه بذارید

اولش که وصل میشه ولی به مرور متصل نمیشه بحث من مکش نیس ... این بحث جدیدا بوجود اومده قبلا نبود ... ظاهرا مخابرات استان ما(گلستان) پورت ها رو تعویض کرده اینجوری شده یعنی چند روزه 20 تا 30 فقط نتیس میاد نه چیز دیگه ... مشکل من مکش نیس مشکل سخت افزاری یا بایوسش یا فریمورش هستش نمی دونم چند مدل بایوس زدم ولی بعد چند روز عدم اتصال میده

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,798
اولش که وصل میشه ولی به مرور متصل نمیشه بحث من مکش نیس ... این بحث جدیدا بوجود اومده قبلا نبود ... ظاهرا مخابرات استان ما(گلستان) پورت ها رو تعویض کرده اینجوری شده یعنی چند روزه 20 تا 30 فقط نتیس میاد نه چیز دیگه ... مشکل من مکش نیس مشکل سخت افزاری یا بایوسش یا فریمورش هستش نمی دونم چند مدل بایوس زدم ولی بعد چند روز عدم اتصال میده

اول تست کنید ببینید برای این مودم هایی که می گید مک تعریف شده یا نه. مثلا اگه مودم مکش بسته نباشه هم باز این مشکل پیش می یاد یا که اینطور نیست
اگه مک داشتند مک رو بردارید و بذارید تست بشه.
حتما که فریمور رو هم آبدیت کردید اگه نکردید بکنید.
من خودم این مشکل رو داشتم چند ساعت درگیر بودم تا فهمیدم مشکل از کجاست
اینایی که گفتم تست کنید و خبر بدید

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,798

تا اونجایی که من تست کردم و شما هم تجربه کردید ربطی به دامپ نداره ، اگه وقتی اتصال با وایرلس رو می زنید و می گه ip در دسترس نمی باشد بدون برو برگرد چون مک برای مودم تعریف شده و مک گوشی رو نمی شناسه ارور ip می ده
حالا بازم هم تست کنید و مورد جدیدی بود خبر بدید
موفق باشید

arash_240

کاربر vip
کاربر
2010-07-30
14
22

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا