آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشاوره خرید اسیلوسکپ دست دوم

armin009

کاربر
2014-09-21
25
47
سلام به همه دوستان من واسه انالیز موج های یه کوره القای نیاز به یه اسیلوسکپ داشتم اما به علت گرون قیمت بودن به طرف خرید اسیلوسکپ انالوگ قدیمی رفتم الان یه مورد هست که مشخصاتشو نمیدونم اما عکسش هست 200 میگه به نظر شما بگیرم یانه میشه منو راهنمای کنید کسی از اساتید این مدلو میشناسه
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۱۷.jpg
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۲۰.jpg
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۲۵.jpg
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۲۷ (2).jpg
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۲۷.jpg
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۲۸.jpg
photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۱_۲۱-۰۲-۳۲.jpg

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR
درود

این اسکوپ ساخت شوروی سابق هست و فکر می کنم مربوط به دهه نود میلادی باشه و چیزی حدود سه دهه از عمرش میگذره ... و احتمال اینکه کالیبرش به هم خورده باشه زیاد هست و به نظر من اسکوپی که کالیبره نباشه مثل یک قوطی حلبی هست ... باز هم منتظر نظر دیگر دوستان باشید ... با سپاس

armin009

کاربر
2014-09-21
25
47
درود

این اسکوپ ساخت شوروی سابق هست و فکر می کنم مربوط به دهه نود میلادی باشه و چیزی حدود سه دهه از عمرش میگذره ... و احتمال اینکه کالیبرش به هم خورده باشه زیاد هست و به نظر من اسکوپی که کالیبره نباشه مثل یک قوطی حلبی هست ... باز هم منتظر نظر دیگر دوستان باشید ... با سپاس

سلام ممنون که جواب دادید یه سوال اگه سالم وکالیبره باشه قیمت 200 براش خوبه یا تواین رنج قیمت شما چه اسیلوسکپی پیشنهاد میدین

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام رفیق
این خیلی قدیمی هست داداش خیلیییی این باید بره تو موزه :207:
من هم میخواستم مثل شما کارکرده بگیرم اما چون دستگاه حساسی هست اساتید گفتند که نو بگیرم خیلی بهتره
بنابر این مدل گودویل تایوان GDS-2102E گرفتم با اینکه 5نیم پول دادم اما بعضی اوقات شک میکنم که اوسکوپم خرابه یا دستگاه.
توی شیپور و دیوار هم بگرد اگه تمیز و سالم در حد بود با تست سلامت بگیر بسته به نیازت.
موفق باشید

بالا