آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ست نشدن گوشی با بیس در تلفن بی سیم المانی سینوس 511

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود ///دوستان من خودم تلفن تعمیر نمیکنم و این تلفن مغازه هست که خراب شده و تجربه ای در تعمیر اینگونه تلفن ها ندارم دوستان راهنمایی فرمایید ///مشکل اینه که یک مدت باطری خراب بود و از تلفن استفاده نمیکردم الان باطری گزاشتم کاملا شارژ شده ولی گوشی با بیس یا همون دستگاه اصلی ست نمیشه و نه بوق ازاد داره و نه هیچ کاری انجام میده ولی دیس پلی گوش روشن میشه و تمام کلید ها عمل میکنه حتی دکمه پیج روی بیس را میزنم صدای بیب میده ولی کوشی هیچ عکس العملی نداره //دوستانی که در این مورد تجربه دارن لطفا راهنمایی فرمایید //با سپاس

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با درود ///دوستان من خودم تلفن تعمیر نمیکنم و این تلفن مغازه هست که خراب شده و تجربه ای در تعمیر اینگونه تلفن ها ندارم دوستان راهنمایی فرمایید ///مشکل اینه که یک مدت باطری خراب بود و از تلفن استفاده نمیکردم الان باطری گزاشتم کاملا شارژ شده ولی گوشی با بیس یا همون دستگاه اصلی ست نمیشه و نه بوق ازاد داره و نه هیچ کاری انجام میده ولی دیس پلی گوش روشن میشه و تمام کلید ها عمل میکنه حتی دکمه پیج روی بیس را میزنم صدای بیب میده ولی کوشی هیچ عکس العملی نداره //دوستانی که در این مورد تجربه دارن لطفا راهنمایی فرمایید //با سپاس
سلام
ببخشید که کمی دیر پاسخ دادم
این مدل تلفن دو نمنونه نرم افزار دارد و با توجه به نسخه نوشه روی CPU باید ایپرام را پروگرام کنید و سپس با زدن دکمه های گوشی و بیس ست کنید

Tabriz100

کاربر vip
کاربر
2022-08-06
2
0
43
لطفا فایل پروگرام و نحوه آن رو توضیح بدید ممنون.
گوشی سینوس ۵۱۱ تلکام

بالا