آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,218
اراک...

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,218
اراک...
دوستان بزودی فایل آپدیت شده با قابلیت تست کریستال تا 16مگاهرتز را که برنامه توسط خودم مجدد آپدیت و کامپایل شده قرار میدم...فقط باید کریستال روی برد را به 16 مگاهرتز ارتقا بدید..‌در ضمن سیگنال ژنراتور و pwm هم به منوش اضافه شده...در ضمن علاوه بر قابلیت های قبلی اکثر igbt ها هم تست میکنه

پیوست‌ها

• 613 کیلوبایت بازدیدها: 680
  • 560.3 کیلوبایت بازدیدها: 683
  • 524.3 کیلوبایت بازدیدها: 659
  • 499.5 کیلوبایت بازدیدها: 673
  • 608.8 کیلوبایت بازدیدها: 670
آخرین ویرایش:

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,218
اراک...
اینم آخرین آپدیت این تستر که توسط خودم مجدد کامپایل شده که قابلیت تست انواع کریستال و igbt و امکانات قبلی بعلاوه سیگنال ژنراتور و pwm...فقط کالیبره و تعویض کریستال یادتون نره و با نگه داشتن کلید میتوانید وارد منو شوید...

[hide]مشاهده فایل‌پیوست lcr t4 new.zip[/hide]

chonglong

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-03-03
435
544
کرمانشاه
سلام . من دیونه مدل t7 دارم فقط اگه خوب کالیبره شده باشه به قدری کار ادمو راحت میکنه که میتونی مخصوصا مشابه انواع ترانزیستور رو با تست مشابت عددی جایگزین یا کیفیت ابزار خودتو بالا ببری با افزایش دقت قطعات . و خازن ها رو هم هیچ فرقی نمیکنه.تا ۱۰ هزار میکرو راحت اندازه گرفتم. برا esr خازن فقط کالیبره دقیق بشه هر چند وقت . تبلیغات نمیکنم ولی خیلی عالیه. t7 جعبه مناسب هم داره باطری هم داره رنگی هم هست .من پیشنهاد میکنم فریمور دستگاه رو بروز رسانی کنید .اگ کسی خاست من بگردم پیدا کنم فریمور هاشون و رو دارم چون اینا هم انواع داره .. ولی در کل ساختارشون یکیه.
برا کالیبره کردن هم تمام پراپ ها رو بهم وصل کنید و روشن کنید میره به حالت self test وقتی به حدود ۲۰ درصد رسید میگه isolate the propsاون موقع پراپ ها رو بهم با هم آزاد کنید ( یه وسیله ۳ شاخه تو پک خریدش هست و یک led و یک خازن و یک مقاومت که من نمیدونستم اینها شاخص مخصوص خودشه که البته چیز مهمی هم نبود ولی نمیدونستم) اون سه شاخه مال همین بود که پراپ ها باهم ازاد بشن.‌
ممنون..

آره خیلی خوبه

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
120
کرمان
سلام. میشه با نرم افزار به روز شده بالا اینو پروگرام کرد؟ t4 مدل no stripgrid هست.
ایسی رو تعویض کردم. و کریستال رو هم تعویض میکنم.
فیوز بیتها رو هم اگه لطف کنین ممنون میشم

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا