آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: چگونه پاور کامپیوتر تعمیر کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

پدیده نو

کاربر vip
کاربر
2020-06-04
17
25
سلام و ارادت خدمت مهندس گرامی
پاور 850 وات مارک Topower دارم ولتاژ 12 خروجیش 12.9 بوده تمام خازنهای خروجیش را عوض کردم 12.5 شد
چطوری تعمیرش کنم که 12 یا 12.2 که استاندارش هست برسه
خیلی ممنونم توضیح بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

پدیده نو

کاربر vip
کاربر
2020-06-04
17
25
سلام و عرض ارادت خدمت مهندس گرامی
پاور همه ولتاژها درست هستن ولی سیستم را روشن نمی کنه مشکل از چیه؟

• Like

پدیده نو

کاربر vip
کاربر
2020-06-04
17
25
سلام و احترام خدمت مهندس عزیز
شابلون برای گرافیک 210 ASUS می خوام از کجا تهیه کنم؟

• Like

gameinfo

کاربر
2018-07-20
3
1
سلام دوستان، یک پاور گرین 1035 دارم، با تستر استارت میکنه و روشن میشه، ولتاژ ها هم درست هستن، ولی موقع اتصال به سیستم، سیستمو روشن نمیکنه، کدوم قسمت باید بررسی بشه ؟

• Like

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام دوستان، یک پاور گرین 1035 دارم، با تستر استارت میکنه و روشن میشه، ولتاژ ها هم درست هستن، ولی موقع اتصال به سیستم، سیستمو روشن نمیکنه، کدوم قسمت باید بررسی بشه ؟

با عرض سلام به همکار عزیز
یک مدل از این مدل پاور را برای من هم اورده بودن که همانند عیب پاور شما بود که با دیباگر و ولت متر همه ولتاژ بودن ولی سیستم را روشن نمی کرد بعد از باز کردن پاور وبرسی مدار ان متوجه سوختن یکی از مقاومت های ثانویه مدار شدم که شاید عیب دستگاه شما هم اینگونه باشد باز کنید ومقاومت های اطراف هید سینگ دیود شاتکی وچاپر در قسمت ثانویه را برسی کنید

Mostafahe

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
215
222
شهرکرد
سلام و عرض ارادت خدمت مهندس گرامی
پاور همه ولتاژها درست هستن ولی سیستم را روشن نمی کنه مشکل از چیه؟

در قسمت پاور گود ایراد دارید و احتمالا پاور دیرتر از حد نرمال به ولتاژ کار خودش میرسه

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
بسیار ممنونم از لطف مهندس

سلام. آقای پدیده نو عزیز
مقاله برای تعمیر گراشته شده برای استفاده عموم و بسیار هم عاایه و همه با توجه به نوع تایپک ( دانلود و آموزشی) بودن آن فقط میبایست دانلود کنند و تایپک ربطی به عنوان مشکلات تعمیر پاور باز نشده
لذا با توجه به تعدد سئوااات نا تمام جنابعالی باید عرض کنم طبق مقررات سایت اگر تایپکی بی جواب موند (درخواست.عنوان مشکل و بعضی موارد) باز کردن مجدد یا تکرار سئوال یا درخواست قبلی که بی جواب مونده و از گردونه ارسالات جدید خارج شده ، خلاف بوده و صحیح نمیباشد.
تایپک بسته میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا