آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی اهم متر ویکتور vc 97

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام برای من هم باطری را زود خالی میکرد حتی الکالین شارژی 250 میلی امپر را
از یک عدد اداپتور شارژر موبایل 5 ولت استفاده کردم تا الان که مشکلی پیش نیامده
فقط قسمت فرکانس متر و امپر مترش در حالی که خروجی یک عدد اینورتر 220 ولت دست ساز را اندازه گیری می کردم از کار افتاده در حالت ac برای تست ولتاژ بود و تا امروز نتونستم تعمییر کنم اگر نکته ای بود لطفا دریغ نکنید
واقعا اهمتر خوبی هستند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Poomm

babakmaku

کاربر
2007-09-23
83
308
ماکو
سلام.من به جای باتری کتابی از دو باتری 3.7 ولت که بصورت سری وصل کردم استفاده میکنم اصلا خالی نمیکنه چون ظرفیتش بالاس قبلا باتری کتابی 1 ماه نشده خالی میکرد.من حتی قبلا که باتری نداشتم یبار مجبوری به منبع تغذیه زده بودم بعد دیدم که روی 18 ولت هستم .الان تنها مشکلم اینه که رو حالت بیزر گاها مقاومت نشون میده باید سلکتور رو جابجا کنم تا عمل کنه که گاها باید چند بار سلکتور رو جابجا کنم تا درست بشه که بازم گاها مقاومت حدودا 20 اهم نشون میده ولی وقتی بازش میکنم زیر سلکتور رو با تینر میشورم حدودا 1 ماهی درست میشه ولی بعد دوباره شروع میکنه به ادا در اوردن.زیر سلکتور قسمت مسی اصلا چرب و سیاه هم نمیشه ولی با تینر که میشورمش درست میشه.دوستان نظری ندارن چرا اینجور میشه و راه حل اساسی چیه؟؟ چون واقعا خستم کرده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Poomm

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
سلام.من به جای باتری کتابی از دو باتری 3.7 ولت که بصورت سری وصل کردم استفاده میکنم اصلا خالی نمیکنه چون ظرفیتش بالاس قبلا باتری کتابی 1 ماه نشده خالی میکرد.من حتی قبلا که باتری نداشتم یبار مجبوری به منبع تغذیه زده بودم بعد دیدم که روی 18 ولت هستم .الان تنها مشکلم اینه که رو حالت بیزر گاها مقاومت نشون میده باید سلکتور رو جابجا کنم تا عمل کنه که گاها باید چند بار سلکتور رو جابجا کنم تا درست بشه که بازم گاها مقاومت حدودا 20 اهم نشون میده ولی وقتی بازش میکنم زیر سلکتور رو با تینر میشورم حدودا 1 ماهی درست میشه ولی بعد دوباره شروع میکنه به ادا در اوردن.زیر سلکتور قسمت مسی اصلا چرب و سیاه هم نمیشه ولی با تینر که میشورمش درست میشه.دوستان نظری ندارن چرا اینجور میشه و راه حل اساسی چیه؟؟ چون واقعا خستم کرده.

سلام دوست عزیز این مشکل فقط مال اتصال ضعیف سلکتور یا هم پراپ ها میتونه باشه نه چیز دیگه پراپ ها رو هم چک کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: babakmaku

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
سکتور باز کن پینها خود سکتور و برد شستشو کن ببند حل می گردد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: babakmaku
2022-01-13
4
1
45
با سلام به خدمت دوستان عزیز.
اتفاقا منم یه مولتی متر تایوانی پروسکیت دارم اما متاسفانه منم از به جای باطری از اداپتور استفاده کردم که الان بیزرش یکسره شده و در ضمن رنج اهم و دیود و dc , ac هم کار نمی کنه . کسی می دونه که از چه چیزش می تونه باشه؟ ممنونم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
برای مشکلات خود با ذکر دقیق مشکل در عنوان تاپیک جدید ایجاد کنید. این تاپیک بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا