آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کپی کردن میکرو

dave.saadati

کاربر
2017-10-09
7
5
سلام
برای پروژه کارشناسیم یک بردی رو مهندسی مع*** کردم ، از عملکرد تقریبش مطلع هستم و خودم تقریبا میتونم برنامشو بنویسم ولی خیلی دوست دارم راه های استخراج داده های میکروش رو هم تجربه کنم!! یه اطلاعات جزئی بدست اوردم مثل تغییرات ناگهانی تو منبع تغذیه و کلاک که باعث غلط عمل کردن میکرو میشه و بیت های لاکش عمل نمکنه و ....
خیلی ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو در این مورد به اشتراک بزارن!!
و در این مورد خاص هم یه میکرو MC68HC 908GT16CFB که از یه حافطه مجزا EEPROM به اسم A21SC استفاده کرده!!

آخرین ویرایش:

dave.saadati

کاربر
2017-10-09
7
5
وقتیبه فارسی دنبال این موضوع میگردم بجای رسیدن به پاسخ های علمی فقط کلماتی مثل دزدی،انسانیت،از خدا بترسید و ..... رو به رو میشم و بجاش باید به یه زبون دیگه سرچ بکنم شایدتونستم با سواد ناقصم به زور چیزی بفهمم!!!
خیلی عجیبه همچین پاسخهایی!!اولا که همه چیز ما تو ایران کپیه حتی اون ویندوزی که باهاش میان اینترنت این چیزا رو مینویسن و یا کل برنامه ها به خصوص برنامه های مربوط به الکترونیک که به راحتی دانلودش میکنن و استفاده میکنن!!
هرچقدم از اشتراک گذاری این اطلاعات با این دلایل مسخره خودداری کنیم تهش کسایی هستن که تو منابع خارجی میگردن و یاد میگیرن یا اینکه میدن به یه شرکت چینی تا براشون کپی بکنه!ولی کسی که میخواد از کپی شدن محصولش جلوگیری کنه هیچ چیزی نمیدونه و هیچ کاری برای جلوگیری از کپی شدن نمیکنه و
تا نتونی کپی کنی نمتونی جلو کپی شدن رو بگیری!!

آخرین ویرایش:
بالا