آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ایسوز x450l و پیغام ابی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
سلام لپ تاپ ایسوز asus 450l من موقع نصب ویندوز 10 پیغام  your pc ran into a problem and needs to restart were just collecting some error in بعد از کپی فایلهای واینستال ویا زمام 75 درصد کپی فایلها میده و ریستارت میشه  فکرکردم شاید از رم دستگاه باشه با رم جدید و همچنین هارد نو تعویض کردم مشکل پابرجاست چگونه از سلامت رم های چسبیده به مادربرد مطلع شوم و به نظر شما استادان مشکل از چیست . تشکر

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
مشکل شما ممکنه خرابی فایل ویندوزتون باشه
یه نسخه ویندوز دیگه نصب کنین.
برای تست رم هم به کنترل پنل برید و تو سرچ این بنویسید(memory diagnos) اجرا کنین. ریست و تست شروع میشه و بعد پایان ویندوز بالا میاد و بعد ۱ دقیقه پیغامی مبنی بر خرابی یا سالم بودن رم میده.
روش دیگه اینه که با aida64 فقط مموری رو زیر استرس یا فشار قرار بدین. سریع تست قطع یا استوپ میشه.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
سلام با چندتا ویندوز هم امتحان کردم مشکل پاورجاست حتی بایوس رو آپدیت کردم نشد رم رو از اسلات خارج کردم با 4 گیگ انبرد روی مادربرد امتحان کردم باز مشکل داشت فکر کنم مشکل از رم روی مادر برد باشه ایا میشه ای سی های روی برد رو غیز فعال کرد فقط با اسلات رم کار کنم

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
فکرکنم پیغام آبی برای گرافیک باشه چون درایور 820 رو که نصب میکنم توی تمام ویندوز ها سریع پیغام میده فقط روی نصب ویندوز هم بعضی موارد راحت نصب میشه بعضی مواقع روی اینستال پیغام میده و ریستارت میشه و ویندوز نصب نمیشه به نظر شما گرافیک میتونه با یا رم داخلی

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
دوست عزیز. واقعا بد توضیح میدین. شما اول میگین تو نصب ویندوز مشکل دارین ولی تو اخرین پیامتون میگین درایور گرافیک نصب میکنم این پیغامو میده.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
استاد عزیز پس از چند بار نصب شانسی عشقی نصب میشه و وقتی نصب شد با نصب درایور گرافیک پیغام آبی میاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا