آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل وارد نشدن به صفحه تنظیمات مودم

Mohammad6650

کاربر
2017-09-13
7
7
سلام
من مودم رو اشتباهی فایل اپدیت رو روش نصب کردم ، زمانی که میخوام وارد 192.168 1.1 بشم ارور This site can't be reached میزنه اما اتصال به مودم برقراره و تشان کابل شبکه روی نوار وضعیت هست.
6.jpg

ضمنا همه چراغ های مودم هم بعد اپدیت اشتباه خاموش شدن و حتی با روشن کردن و ریست کردن مودم درست نشد.

مدل مودم D-Link 2730U هست. لطفا راهنمایی کنید چجوری درستش کنم؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام، متاسفانه ظاهراً باید توسط پروگرامر فلش بشه..اگه خودتون میتونین که هیچ، در غیر اینصورت ببرین نمایندگی براتون انجام میدن.

آخرین ویرایش:

mohamad.22

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-04-29
295
945
Rasht
سلام. با کابل lan وارد این آدرس شدید دیگه؟

Mohammad6650

کاربر
2017-09-13
7
7
سلام، متاسفانه ظاهراً باید توسط پروگرامر فلش بشه..اگه خودتون میتونین که هیچ، در غیر اینصورت ببرین نمایندگی براتون انجام میدن.

سلام.
متاستفانه بلد نیستم ولی اگه شما میدونید و اطلاعی راجب این موضوع دارید راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام.
متاستفانه بلد نیستم ولی اگه شما میدونید و اطلاعی راجب این موضوع دارید راهنمایی کنید.
سلام، "پروگرامر" یه دستگاهیه که آی سی رو برنامه ریزی می کنه که اگه جسارت نباشه کار کردن باهاش کمی تجربه می خواد قبلش هم باید آی سی رو توسط دستگاهی به نام "هیتر" از روی برد خارج کنین که اینم نیاز به تجربه و ابزار داره..هرچند یه راهی هم هست که بدون درآوردن آی سی انجام میشه که بازم واردیت میخواد ولی اکثراً سعی می کنن آی سی رو دربیارن...پیشنهاد میدم بدین نمایندگی یا شخصی که تخصصشو داشته باشه.
ابزارهای لازم:
1- هیتر، قلع و یه سری ابزارهای لحیم کاری
2 - فایل فلش
3 - پروگرامر

آخرین ویرایش:

Mohammad6650

کاربر
2017-09-13
7
7
سلام، "پروگرامر" یه دستگاهیه که آی سی رو برنامه ریزی می کنه که اگه جسارت نباشه کار کردن باهاش کمی تجربه می خواد قبلش هم باید آی سی رو توسط دستگاهی به نام "هیتر" از روی برد خارج کنین که اینم نیاز به تجربه و ابزار داره..هرچند یه راهی هم هست که بدون درآوردن آی سی انجام میشه که بازم واردیت میخواد ولی اکثراً سعی می کنن آی سی رو دربیارن...پیشنهاد میدم بدین نمایندگی یا شخصی که تخصصشو داشته باشه.
ابزارهای لازم:
1- هیتر، قلع و یه سری ابزارهای لحیم کاری
2 - فایل فلش
3 - پروگرامر

ممنون از راهنمایی خوبتون

اگر ببرم نمایندگی قیمت حدودی ای که بابت تعمیر مودم میگیرن رو میدونید؟ چون میخوام ببینم ارزش اینو داره تعمیر بشه و استفاده کنم

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,825
7,756
جنت شهر
سلام
در مورد مودم شما باید ای سی فلاش پروگرام شود و هر تعمیرگاهی که پروگرامر داشته باشد میتواند این کار را برای شما انجام دهد و هزینه زیادی هم ندارد .

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
ممنون از راهنمایی خوبتون

اگر ببرم نمایندگی قیمت حدودی ای که بابت تعمیر مودم میگیرن رو میدونید؟ چون میخوام ببینم ارزش اینو داره تعمیر بشه و استفاده کنم
سلام..ارزش تعمیر داره..میتونین قبلش با نمایندگی تماس بگیرین..ولی قیمت دقیقو نمیدونم شاید پونزده تا سی تومن..شایدم در صورت داشتن گارانتی هیچی، ولی ممکنه چنین مشکلاتی شامل گارانتی نشه..اما خیالتون راحت، قابل حله.

آخرین ویرایش:
بالا