آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کارنکردن تاچ پد لپ تاپ

imSezar

کاربر
2017-08-24
2
0
سلام
من تازه لپ تاپ ایسوس مدل E202S گرفتم
درایور نوری نداره
با فلش ویندوز 7 رو بوت کردم و کاملم بوت شد
ولی از اول کار کردن با لپ تاپ تا حین نصب ویندوز و حتی داخل محیط ویندوز تاچ پد کار نکرده و نمیکنه
مشکلشم اینه درایورش نضب نی
ولی اینجاش گیره ک درایور پورت یو اس بی ها هم نصب نی و نمیدونم چجوری کارو راه بندازم
چجوری حلش کنم ؟

behroozxl

کاربر
2009-02-08
125
319
مهرشهر. کرج
سلام

اولین راه اینه که بری توی سایت خودش ببینی درایور وین سون چی داره

دومین راه که اگه من باشم برای اطمینان از سلامتی خود لپتاپ انتخاب میکنم درد سرشو میکشم و یه وین 10 میریزم روش چون وین 10 خودش معمولا همه درایورها رو میریزه اینجوری از سلامتی دیوایسا خیالت راحت میشه
تا نظر دیگر همکاران چه باشد ؟
موفق باشی

آخرین ویرایش:

imSezar

کاربر
2017-08-24
2
0
سلام

اولین راه اینه که بری توی سایت خودش ببینی درایور وین سون چی داره

دومین راه که اگه من باشم برای اطمینان از سلامتی خود لپتاپ انتخاب میکنم درد سرشو میکشم و یه وین 10 میریزم روش چون وین 10 خودش معمولا همه درایورها رو میریزه اینجوری از سلامتی دیوایسا خیالت راحت میشه
تا نظر دیگر همکاران چه باشد ؟
موفق باشی
خیلی ممنون دوست عزیز با بوت ویندوز 10 از روی فلش کاملا مشکلات حل شد و درایور ها ب خوبی نصب شدند
ممنون بابت پاسخ سریع و کامل

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز همیشه وقتی تاپیک می زنید باید مدل دقیق و کامل لپ تاپ خود را در عنوان ذکر کنید.
لطفا عنوان تاپیک را منبعد مطابق قوانین و به صورت کامل بنویسید

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام
من تازه لپ تاپ ایسوس مدل E202S گرفتم
درایور نوری نداره
با فلش ویندوز 7 رو بوت کردم و کاملم بوت شد
ولی از اول کار کردن با لپ تاپ تا حین نصب ویندوز و حتی داخل محیط ویندوز تاچ پد کار نکرده و نمیکنه
مشکلشم اینه درایورش نضب نی
ولی اینجاش گیره ک درایور پورت یو اس بی ها هم نصب نی و نمیدونم چجوری کارو راه بندازم
چجوری حلش کنم ؟

با سلام . این نوع نوت بوک درایوری برای ویندوز سون نداره و اگر هم گیر بیاد و نصب بشه باعث ایجاد صفحه مرگ میشه بهتره ویندوز 10 نصب کنید که هم از لحاظ سرعت و امنیت از سون بهتره و درایورش هم موجوده

بالا