آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: یک مشکل عجیب با مموری گوشی

farsarr

کاربر vip
کاربر
2014-12-30
170
190
تبریز
سلام بر دوستان گرامی

یدونه مموری هست که یکی از آشنایان داده بهم که اطلاعاتش ایراد پیدا کرده ، الان همه پوشه ها و فایل هارو نشون میده ولی هیچکدوم باز نمیشن عکس ها فیلم ها آهنگ ها هستن و فرمتشون هم سرجاشه ولی هیچ نرم افزاری بازشون نمی کنه

خودش می گفت روی گوشیش موقعی که رمز گزاشته بعدش اینطوری شده ، رمز هم زمز پترن بوده گوشی هم A5

کسی به همچین مشکلی برخورد کرده؟

farsarr

کاربر vip
کاربر
2014-12-30
170
190
تبریز
ما میخواییم فایلهامون باز بشن

همه فایل ها از لحاظ ظاهری سالم هستن ولی باز نمیشن ، اسمشون درسته فرمتشون درسته ولی برنامه ها ارور پشتیبانی نکردن از

pasargad.sys

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-01-15
261
567
www.irantk.ir
درود..
دوست عزیز ببین میتونی ازش فایل کپی یا کات کنی یا داخل مموری یه فایل بریزی اگر این کار رو انجام داد یعنی پروتکت نیست اگر انجام نداد یا مموری رو بد شناخته یا اینکه مموری خراب شده که فایلاتو نمیشناسه...

pasargad.sys

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-01-15
261
567
www.irantk.ir
در ظمن از اپشن فایلهای مخفی رو باز کن ببین پوشه هات پسوند .exe ندارن که اگر داشته باشن صد در صد ویروسن و فایلهای اصلیت داخل یه پوشه مخفی میباشند../

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
به نظر من فکر نمی کنم بتونید درستشون کنید به هر حال کاری که دوستمون گفتند بکنید کپی کنید داخل کامپیوتر از روی مموری بعد دقت کنید پسوند فایل درست باشه و انتهای اون exe و .... اضافه نشده باشه اگر در سیستم باز نشد دیگه خراب شدند
چک کنید سیستم شما بقیه فایل هایی که خودتون دارید رو درست باز کنه.

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
سلام دوست من
پیشنهاد من اینه که رم رو فرمت کنی
و بعد از فرمت بذاری برای ریکاوری
احتمال زیاد اغلب فایلها برمیگرده .

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,801
10,405
سلام
این اشکال به خاطر اینه که مموری توسط گوشیencrypt شده و الان هم بایستی با همان گوشی decrypt کنید مگر انکه گوشی را ریست فکتوری کرده باشید که در ان صورت اطلاعات encrypt از دست رفته.
با هیچ کدام از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بر نمی گرده و فرمت و ریکاوری هم کمکی نخواهد کرد

بالا