آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن لپ تاپ Asus K56cb بعد از فریمور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
سلام خدمت همکاران عزیز. یک لپ تاپ Asus k56cb برام آوردن که مشکل داشت و گیر میکرد. فریمور زدم که بعد از فریمور لپ تاپ روشن نشد و فایل قبلی رو هم که زدم باز هم روشن نمیشه راهنمایی میفرمایید از آی سی i/o هست یا مشکل دیگه ای داره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aryamon

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,946
ولتاژ روی پایه بایوس داری 3.3 ولت

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
بله دارم. ولتاژها روی برد و رو پایه های آی سی بایوس هست

roohani

کاربر vip
کاربر
2010-05-23
152
264
حل شده سلام خدمت دوستان.
من لپ تاپ رو فریمور زدم و دیگه سوییچ نشد و هیچکدام از LED ها و کلا مین برد روشن نشد. وقتی فریمور قبلی رو هم که برگرداندم باز هم روشن نشد و پس از جستجوهای فراوان یک فایل بایاس رو پیدا کردم و اون رو پروگرام کردم در ناباوری دستگاه روشن شده و کاملا ایرادش برطرف شد. وقتی فایل قبلی رو برگردوندم و روشن نشد خیلی من رو به اشتباه انداخت. امیدوارم به کار همکاران عزیز بیاد.

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
حل شده سلام خدمت دوستان.
من لپ تاپ رو فریمور زدم و دیگه سوییچ نشد و هیچکدام از LED ها و کلا مین برد روشن نشد. وقتی فریمور قبلی رو هم که برگرداندم باز هم روشن نشد و پس از جستجوهای فراوان یک فایل بایاس رو پیدا کردم و اون رو پروگرام کردم در ناباوری دستگاه روشن شده و کاملا ایرادش برطرف شد. وقتی فایل قبلی رو برگردوندم و روشن نشد خیلی من رو به اشتباه انداخت. امیدوارم به کار همکاران عزیز بیاد.
درود بر شما.
در ابتدا از اینکه نتیجه را اعلام نمودید تشکر میکنم و یادآوری میکنم که هیچوقت مشکل را بزرگ نکنید و همیشه تا از نرم افزار مطمئن نشده اید به سراغ دیگر قسمتها نروید.
موفق باشید.
تاپیک بسته می شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا