آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: فراموشی پسورد sarface msk1724

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام یه سرفیس پرو 4 مدل msk1724 دارم که پسوردشو فراموش کردم . حالا میخواستم ببینم چطور میشه پسوردشو برداشت . هیچ گزینه بایوس هم نداره که بوتو بزارم روی دیویدی اکسترنال یا نصب ویندوز کنیم .

دوستان مشتری می خواد سرفیسو ببره کسی از دوستان اطلاعاتی داره من کلید پاور و ولومو گرفتم که بره تو تنظیمات بایوس ولی در کمال تعجب دیدم اونجا هم پسورد داره . حالا چکار کنم ؟؟؟؟؟؟

مشگلی که الان پیش اومد اینه که الان دیگه روی ویندوز نمیاد و فقط بر میگرده به بایوس . یعنی وقتی روشنش میکنم خود به خود بر میگرده میره داخل بایوس و داخل ویندوز نمیاد و سریع میره داخل بایوس

من از سایت ماکروسافت دارم نسخه ریکاوری ویندوز10 سرقیس رو دانلود میکنم نزدیک 6 گیگه خدا کنه جواب بده . راستی بعد از دانلود باید با فلش نصب کنم کسی میدونه چطور باید این کارو بکنم

من 6 گیگ دانلود کردم از ادرس پایین ولی حالا نمیدونم چکار کنم وقتی این 6 گیگو میریزم تو فلش و وصل میکنم به سرفیس هیچ اتفاقی نمیوفته ابا باید کار خاصی بکنم
Access Denied

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
نوشته که usb ریکاوری درست کنید .
فرمت فایل چیه ؟

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام من usb ریکاوری رودانلود کردم نزدیک 6 گیگ شد فرمت فایلاش هم به اینصورته boot.wim install.swm که install.swm نزدیک 4 گیگه ولی هر کاری می کنم فلشو نمی خونه

حتی فلشو بوتیبل کردم و ویندوز 10 رو ریختم روی فلش و بوت سرفیس رو گذاشتم روی usb ولی فلشو نمیخونه در صورتی که همین فلشو روی لپ تاپم تست کردم و قشنگ بوت شد و تونستم باهاش ویندوز نصب کنم نمیدونم چرا سرفیس فلشو و دی وی دی اکسترنالو قبول نمیکنه

هر کاری می کنم بر میگرده میاد تو تنظیمات بایوس sp4-uefi-exit-1024x684.jpg

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
دوستان کسی ادرس نمایندگی ماکروسافت تو تهرانو داره ؟؟؟ هر کاری کردم درست نشد . سرفیس فقط پسورد ویندوزش یادمون رفته بود نمیدونم چی شد که دیگه تو ویندوز نمیاد و وقتی روشنش می کنیم روی لوگوی سرفیس چنتا چشمک میزنه و بر میگرده میره تو تنظیمات بایوس . اگه کسی ادرس نمایندگی داره بگه ببریمش اونجا

آخرین ویرایش:

hmddj

کاربر
بعد از تنظیمات بایوس باید خاموش کنی و usb که وصل شد کلید vol down رو نگه داری و کلید پاور رو بزنی تا نصب شروع شه

بالا