آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نویز روی خط تلفن بعد از اتصال مودم D-Link مدل 2730U C1

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت همکاران گرامی
دو سه روزی هست یه صدای نویز عجیبی روی گوشی های تلفن ثابت خونه داریم، وقتی مودم رو از روی خط جدا می کنم مشکل حل میشه و خط بدون نویز میشه، سیم کشی های تلفن خونه رو روکار کشیدم، دو بار اسپلیتر تعویض کردم، دو تا تلفن داریم که سر راه هر کدومشون یه اسپلیتر گذاشتم، فریمور مودم هم آخرین نسخه اس، سیم های تلفن و مودم رو عوض کردم بازم نشد..دوستان عزیز تا به حال کسی به این مشکل خورده؟ ظاهراً مشکل از سمت مودمه به چیز دیگه ای ربط نداره! مودم رو شستشوی برد دادم، همه المان ها سالم هستن و شورتی ندارن، پایه های چیپارو یه هیت مختصری دادم، اینترنت هم دارم...قبلاً این نویز رو نداشتیم خواستم از تجربه عزیزان استفاده کنم...با تشکر
D-Link 2730 H/W: C1
آی اس پی: مخابرات
عکس زیر هم از برد مودمه البته آی سی فلش موقتاً دراومده

پیوست‌ها

• 120.3 کیلوبایت بازدیدها: 277
آخرین ویرایش:

hamid5042

کاربر
2014-06-06
29
54
معمولا اونهایی که داخل کارتن مودم هست جنس خوبی داره

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام..اسپلیتر قبلی رو مجدد وصل کردم نویز رفع شد..مشخص نشد مشکل از کجاست!!!! ظاهراً اسپلیتره یه چیزیش شده بود!!!

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام مجدد
متاسفانه مشکل نویز دوباره شروع شد، به محض اینکه مودم روشن میشه نویز شدیدی روی خط میاد. اسپلیتر مخصوص D-Link که تو کارتن مودمهاش هست هم وصل کردم ولی مشکل پابرجاست، یه مودم TP-LINK گذاشتم بازم حل نشد. با آی اس پی صحبت کردم هرچی گفتن رو انجام دادم، با شماره 17 یا همون اعلام خرابی تلفن تماس گرفتم و اعلام خرابی کردم، تماس گرفتن گفتن از سمت ما نیست! اتفاق عجیبیه!

آخرین ویرایش:

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
مودم رو هم درب منزل (حتما سیم تلفن منزل رو از سیم مخابرات جدا کنین) تست کردین باز هم به این شکله؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
مودم رو هم درب منزل (حتما سیم تلفن منزل رو از سیم مخابرات جدا کنین) تست کردین باز هم به این شکله؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
ممنون بابت پاسخ سریعتون، بله برای همین سیم کشی هارو روکار کردم که کلاً مطمئن باشم از سیم کشی داخلی هم نیست، سر راه تلفن و مودم هم چیزی به غیر از اسپلیتر نداریم..بدون اسپلیتر هم به همین صورته..تلفن بی سیم نداریم..برق گیر هم نداریم، وقتی مودم خاموش میشه نویز از بین میره!

آخرین ویرایش:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
جالبه!! همین الان گوشیو برداشتم دیدم دوباره مشکل برطرف شده!!! انگار منو گذاشته سر کار!

بالا