آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: اشکار ساز wifi بسته

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
سلام ....دوستان شرمنده سعالمو شاید جای درستی مطرح نکردم به بزرگی خودتون ببخشید و راهنماییم کنید چون هیشکی مشکل منو نتونست حل کنه .حتی فروشنده اصلی...

من یک NVR WIFI دارم و 4تا دوربین وای فای ....چند وقت پیش یکی از دوربینام دوزدیده شد....رفتم یکی دیگه از دوستم گرفتم چون نیاز نداشت بهم داد....حالا مشکل من شده معرفی این دوربین به NVR.....مشکل اینجاست که این نوع دوربین روی یک نوع WIFI خاص کد گذاری شده کار میکنند که باید رمز انها را بدانید تا وارد منو شده و ان را تغییر بدید (مثل مودم خانگی) تا با NVR شما ست بشه ....من رمز رو دارم ...نام رو دارم ....IPرو هم دارم..ولی نمیدونم این نوع وای فای با چه نرم افزاری اشکار میشه که من رمز داخلش بدم و وارد منو بشم و تغییرش بدم.....من یک عکس از داخل دوربین و خود دوربین و NVR میزارم خواهش میکنم کمکم کنید...نرم افزار اشکار ساز این نوع WIFI چیه و من چطور باید برم تو مود و تنظیمات وای فای خود دوربین ...ایا IP Client میتونه این نوع وای فای رو اشکار کنه ...اگر میتونه چطور باید باهاش کار کرد..مثل دانگل یا مودم ریسیور میمونه که وای فای هست ریسیور را اینترنت دار میکنه ولی هیچ مبایل یا کامپیوتری نمیتونه اون وای فای رو شناسایی کنه ...راه حلش چیه ...ممنون میشم راهنماییم کنید...روی برد وای فای این دوربین هم نوشته rtl8188eus_v131...2016/06/03

11.PNG12.PNG13.PNG

آخرین ویرایش:

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام
اسم دوبین و سازندش چیه؟
دوست عزیز بهتره یک سر به سایت سازنده دوربین بزنید و راهنماش رو بخونید

icen

کاربر vip
کاربر
2013-06-03
115
197
سلام اسم و سازنده نداره ...ساتهای روی کارتونش همه تو عراق نوشته شده ......هیچ برچسبی نداره ...من نمیدونم از کجا پیداش کن......

r_sal

کاربر
2011-11-03
65
50
سلام اسم و سازنده نداره ...ساتهای روی کارتونش همه تو عراق نوشته شده ......هیچ برچسبی نداره ...من نمیدونم از کجا پیداش کن......
با سلام
دوست عزیز با توجه به تجربه ای که بنده دارم و کار کردن با چندین nvr وایرلس این دوربین ها بصورت کد گذاری شده و توی رنج فرکانسی خاصی قرار دارند یعنی توی کارخونه پک شده.
یعنی اگر از 4 پک استفاده بکنید هیچ کدوم از دوربین ها روی NVR دیگه ست نمیشوند
و تنها کاری که میتونید بکنید استفاده از کابل LAN هستش که بصورت فیزیکی به NVR متصل کنید و اگر onvif ساپورت باشند و یا بصورت اتفاقی از یک برند باشند حتما تصویر خواهید داشت

بالا