آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

epx-4000 ساخت شرکت okm آلمان

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
exp-4000 است که سازنده این دستگاه شرکت okm آلمان هست.این دستگاه عمق مفیدش 28 متر هست و به صورت دیفالت اثلا آهن رو نمیزنه.این یه مزییت بزرگه.
شما به همراه super sendor میتونید تا عمق 28 متر داخل زمین رو کاوش کنید.

حتی افراده ژونیور و تازه کار میتونن به سادگی با این دستگاه تا عمق 20 متر رو کاوش کنند.این دستگاه خطا رو به صفر رسونده.

این دستگاه چند مودل برایه کاوش داره
1-ویژوال
2-فلزیاب
3d-3
همه این حالات به صورت تصویر در لپ تاپی که به دستگاه وصل میشه نمایش داده میشه و کار با اون در صورت کمی انگلیسی بلد بودن ساده است.گرچه خوده شرکت دفرچه کامل رو بهتون میده.

1-در حالت اول یعنی ویژوال, دستگاه یه عکس از زمین به صورت اکویی که از قلب میگیرن به شما میده با این فرق که این به صورت رنگی هست و جاهایی که فلز هست رنگش متفاوت میشه.

2-در حالت دوم دستگاه از تمامه قدرته خود استفاده میکونه یعنی در این حالت دستگاه حد اکثر عمقش رو میزنه که برایه اول کار باید زمین رو با این حالت اسکن کنید.این حالت رویه صفحه یک نموداره خطی به شما میده که با نزدیک شدن به هر نوع فلز (غیره آهن)ری اکشن نشون میده.که با این حالت شما میتونید نقطه دقیق رو پیدا کنید و بعد از حالت ویژوال استفاده کنید و اسکن کنید.

3-در حالت سوم که به نظره من زیبا ترین و کار امد ترین قابلیت دستگاه هست شما وقتی به وسیله حالت 2 و بعد یک کار رو به اتمام رسوندید میتونی از طریق این حالت زمینه جایی که نقطه زدید رو به صورت 3D بر رویه صفحه ببینید.تمامه چیزها حتی لایه های زمین اجساد طلا... رو میتونید شکل حدودیش رو تو صفحه تماشا کنید.سازنده این دستگاه گفته که exp-5000 همراه super sensor از طریق سیستم لایو استریم موشهای زیره زمین رو همبه شما نشون بده.ولی exp-5000 با 4000 به خاطر سیستم لایو استریمش خیلی فرق قیمت داره.با 4000 شما اگر لوله آهنیی در زیره زمین باشه و ازداخلش آب رد بشه رو میتونید بزنید.شاید براتون سوال بشه که مگه من نگفتم که آهن رو نمیزنه؟بله هنوز هم میگم.چ.ن دستگاه لوله آب رو به شما نشون نومیده بلکه محتویات داخل لوله رو بهتون نشون میده.
شما میتونید از طریق حالت 3 یعنی3D همراه با super sensor تا عمق 28 متر جنس و شکل طقریبی و فاصله جسم در خاک مدفون شده رو ببینید.
امیدوارم که در انتخاب خود سعی بیشتری بکنید.
دوستداره شما
امید اتومیک

شما میتونید از طریق حالت 3 یعنی3D همراه با super sensor تا عمق 28 متر جنس و شکل طقریبی و فاصله جسم در خاک مدفون شده رو ببینید.
دوستداره شما
امید اتومیک

دوستداره شما
امید اتومیک

دوستداره شما
امید اتومیک

3-در حالت سوم که به نظره من زیبا ترین و کار امد ترین قابلیت دستگاه هست شما وقتی به وسیله حالت 2 و بعد یک کار رو به اتمام رسوندید میتونی از طریق این حالت زمینه جایی که نقطه زدید رو به صورت 3D بر رویه صفحه ببینید.تمامه چیزها حتی لایه های زمین اجساد طلا... رو میتونید شکل حدودیش رو تو صفحه تماشا کنید.سازنده این دستگاه گفته که exp-5000 همراه super sensor از طریق سیستم لایو استریم موشهای زیره زمین رو همبه شما نشون بده.ولی exp-5000 با 4000 به خاطر سیستم لایو استریمش خیلی فرق قیمت داره.با 4000 شما اگر لوله آهنیی در زیره زمین باشه و ازداخلش آب رد بشه رو میتونید بزنید.شاید براتون سوال بشه که مگه من نگفتم که آهن رو نمیزنه؟بله هنوز هم میگم.چ.ن دستگاه لوله آب رو به شما نشون نومیده بلکه محتویات داخل لوله رو بهتون نشون میده.

آخرین ویرایش:

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
سلام خسته نباشید میشه بگید قیمت این دستگاه چقدره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tamir405

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
سلام شرمنده چند وقت نبودم

اما الان در خدمتم

کوچیکتون

امید اتومیک

• Like

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
سلام خواهش میکنم اگه زحمتی نیست توضیح بدین . با سپاس

• Like

rash-1

کاربر vip
کاربر
2007-02-12
27
9
قیمت دستگاه exp 4000 معمولی حدود 20000000 تومان و سری gold با تمام تجهیزات جانبی 30000000 تومنه.

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
بچه ها من 4000 دارم غیر خیسی وآب هیچی نشون نمیده گول نخورین صد تا فلز زیرش بذارین اگه نقدونشون داد زیر زمینم نشون میده

باید فلز مدتی زیر خاک باشه تا از خودش یون تولید کنه وگر نه نشونش نمیده حتی اگر اندازه یک میز کار باشه در 10 سانتیمتری هم اونو نشون نمیده !

بالا