آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: راهنمایی برای گرفتن خروجی از دوربین ایفون تصویری به تلوزیون

123list

کاربر
2017-05-22
2
4
مدل ایفون تصویری ما 1070M200 تابا است من میخواستم بدونم چطور میتونم یک خروجی از دوربین ایفون بگیرم و به تلوزیون وصل کنم تا به صورت دائم تصویر رو داشته باشم البته نمیخواهم به DVR وصل کنم فقط به تلوزیون میخواهم وصل کنم چون نصب دوربین مدار بسته الان امکانش برای من نیست

IMG_3117.jpg

با تشکر

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با سلام . تا شما تصویر رو از مانیتور وصل نکنید تغذیه به دوربین نمیرسه مگر اینکه دستکاری کنید ولی سیم 1 تصویر هست و سیم 2 منفی یا گراند که باید به فیش ورودی تلویزیون یعنی زرد وصل کنید

Ali431a

کاربر
2021-01-02
1
1
سلام خوبید برای خروجی گرفتن تصویر از آیفون ب تلویزیون اگه این کار را کنیم ب آیفون فشار نمیاد یا خراب بشه

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
سلام خوبید برای خروجی گرفتن تصویر از آیفون ب تلویزیون اگه این کار را کنیم ب آیفون فشار نمیاد یا خراب بشه

با احترام
دوست عزیز ، اولا و کلا این کار اشتباه هستش . شما با سیم کشی از پشت مانیتور به تلوزیون و در زمان روشن بودن مانیتور آیفون ، میتونید همزمان تصویر رو تو TV هم داشته باشید . دوربین و پاور آیفون تصویری ضعیف هستش و برای تایم کوتاه طراحی شده . اگه بیش از حد و تایم طولانی بخواهید تصویر بگیرید ، به هر دو فشار وارد میشه و طبیعتا عمرشان هم کوتاه میشه ، حتی اگه منبع تغذیه جدا برای دوربین تعبیه کنید ، هم تداخل تو سیستم ایجاد میشه و هم خود دوربین حرارتش بالا میره .
موفق باشید.

m.saleh

کاربر vip
کاربر
2010-08-05
9
7
شما میتونید بجای دستکاری ایفون یه دوربین معمولی av یا دوربین مخفی سوزنی بگیرید و خارج از ایفون جایی که تصویر خوبی از جلوی درب ورود به شما میده فیکسش کنید بعد با دو رشته سیم از دوربین به پشت تلوزیون به ورودی AV تلوزیون وصلش کنید همیشه تصویر دارید فقط کافیه کنترل بردارید ورودی تلوزیون انتخاب کنید حتی تصویر کاملتری از ایفون به شما میده هیچ دستگاهی نمیخواد هزینش خیلی کم میشه

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
با احترام
خارج از تاریخ تاپیک ،
یه دوربین ۳۰۰ تومانی، یه کابل ۲ رشته !!!هزینه نصب دوربین و کابل کشی، تامین پاور پس چی ؟جاسازی پاور ، سیم کشی برق ..
همه ساده پیش میره ولی هزینش خیلی کم میشه ؟؟!!

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
335
505
اذربایجان شرقی
با سلام
با گرفتن دو خروجی از دوربین ایفون به علت پایین امدن امپدانس خروجی و افت ولتاژ خروجی دوربین به کمتر از یک ولت اکثرا تصویر قطع شده یا به صورت سیاه سفید و با پرش میباشد

hamidi64

کاربر vip
کاربر
2020-02-06
9
0
39
با سلام خدمت همکاران عزیز
یه آیفون تابا 1070M200 دارم
تغذیه تعمیر
بورد صوت تعمیر
بورد تصویر هم تعمیر کردیم و جواب گرفتیم
همه چی اوکی شده
بجز اینکه تصویر دوربین نداریم و یه تصویر شطرنجی در واقع نورپخشی داره. کسی ایرادشو میدونه؟

بالا