آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در سرویس اهم متر yaxon dt9205a

chapwolf

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-15
128
185
مازندران
IMG_20170622_171215.jpgبا سلام خدمت دوستان
اهم متر مغازه چند وقتی بود قسمت بیزرش یکم مشکل داشت و باید همش باهاش کل کل می کردی، برای سرویس بازش کردم دیدم 2 تا پلاتین مسی یک دفعه افتاد نمی دونم الان کجا باید کار بزارم هر طوری کار گذاشتم غلط از آب در اومد با لوپ کلاً نگاه کردم شاید یک رد کوچیکی باشه ولی هیچی نیست خوشحال میشم اگر کسی این اهم متر رو داره یک عکسی بزاره چون اهم مترش سالم هست
اگر راهنمایی هم بکنه ممنون میشم نقشش رو هم پیدا کردم ولی آثاری از این پین های مسی نداره کلاً همه اهم متر انگار این سیم مسی هست
در ضمن یکی از این سیم مسی ها از بقیه 2 میل بزرگ تر هست که کار رو سخت تر کرده برای من خواهشاً اگر دوستان کمکی می تونن بکنن خیلی خیلی خوشحال میشم.

آخرین ویرایش:

chapwolf

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-15
128
185
مازندران
باز قبلاً هر قسمت یک مدیر داشت و یک جواب به مشکل می دادین. نمی دونم چرا این جوری شده الان از 6 ماه پیش هر مطلبی تو این سایت می زارم هیچکس جواب گو نیست. حتی یک نفر .......... انگار سایت تعطیل شده اگر تعطیل شده به ما هم خبر بدین ما هر سال هزینه اشتراک ندیم.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
از شیار ها میشه فهمید
شیار اولی به شیار دومی از مرکز اگر حساب کنید باید همیشه به هم وصل باشد
یعنی اولین پین دست راست سلکتور.
پس اولین جای سلکتور به مرکز دست چپ باید خالی باشد.الان در شکل درسته اگر جا به جا نکرده باشید
حالا سومی باید به دومی بخوره یعنی اولین پین دست چپ
همینطوری برید جلو تا همه با هم ارتباط برقرار کنند
یازده تا شیار دارید 12 تا پین اگر شیار 1و 2 همیشه به هم باید وصل باشد می ماند 11 تا پین و 11 تا شیار
احتمالا روی شیار ها پین ها جا انداختن ولی صد در صد ازتمام شیار ها استفاده شده و اگر برعکس هم بزارید سلکتور برعکس میشود .باید با ازمایش و خطا همه را یکی یکی درست کنید کمی سخت است قبول دارم ولی باید خودت انجام بدهید

آخرین ویرایش:

chapwolf

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-15
128
185
مازندران
خودم حدس زدم که این شکلی باید باشه یک بار این کار رو کردم ولی جواب نداد ............. چشم دوباره این کار رو انجام میدم ببینم چی میشه خیلی داستان داره صدای بیزر در میاد ولی بقیه قابلیت هاش از کار افتاده از برق شهر می ترسم رو حالت آی سی بزارم و یک دفعه دود شه بره هوا............... چون احتمال اینکه اشتباه جا بخوره هست
بازم ممنون از جوابتون لطف کردین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: roj_bash

moshahabi

کاربر
2021-10-18
1
0
53
مشاهده فایل‌پیوست 144155با سلام خدمت دوستان
اهم متر مغازه چند وقتی بود قسمت بیزرش یکم مشکل داشت و باید همش باهاش کل کل می کردی، برای سرویس بازش کردم دیدم 2 تا پلاتین مسی یک دفعه افتاد نمی دونم الان کجا باید کار بزارم هر طوری کار گذاشتم غلط از آب در اومد با لوپ کلاً نگاه کردم شاید یک رد کوچیکی باشه ولی هیچی نیست خوشحال میشم اگر کسی این اهم متر رو داره یک عکسی بزاره چون اهم مترش سالم هست
اگر راهنمایی هم بکنه ممنون میشم نقشش رو هم پیدا کردم ولی آثاری از این پین های مسی نداره کلاً همه اهم متر انگار این سیم مسی هست
در ضمن یکی از این سیم مسی ها از بقیه 2 میل بزرگ تر هست که کار رو سخت تر کرده برای من خواهشاً اگر دوستان کمکی می تونن بکنن خیلی خیلی خوشحال میشم.

سلام تصویر پین ها را ارسال کردم

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
مشاهده فایل‌پیوست 144155با سلام خدمت دوستان

با سلام به همکار عزیز
قبلا به مدت چند سال از این مولتی متر ها داشتم وچند بار این مشکل برای من هم پیش امد بخاطر همین گمان کنم این عکس برای چیدمان درستش از ان گرفته بودم باز شما امتحان کنید
Capture2.JPG

بالا