آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: معرفی آنتی ویروس خوب و باکیفیت

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.ویندوز سیستم من 10 هستش 64 بیتی.توی ایترنت و تلگرام زیاد هستم.یه آنتی ویروس معرفی بفرمائید ک مجانی باشه و کیفیتش عالی و بتونه ب نحو احسن از سیستم حفاظت کنه.ممنون

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام.ویندوز سیستم من 10 هستش 64 بیتی.توی ایترنت و تلگرام زیاد هستم.یه آنتی ویروس معرفی بفرمائید ک مجانی باشه و کیفیتش عالی و بتونه ب نحو احسن از سیستم حفاظت کنه.ممنون
ویندوز 10 خودت رو اپدیت کن Defender خود ویندوز عالی شده و بهتر از انتی ویروس های رایگان جواب میده
kjgfk5353.png
یا هم انتی ویروس 360هم خوبه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ویندوز دفندر در مقابل باج افزار های جدید . هیچ کاری نمیتونه انجام بده .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azadmol

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام دوستان از راهنماییتون ممنون.شما ک فرمودید comodo آیا نیاز ب نصب آنتی ویروس دیگه ای نیست؟comodo رو نصبش کردم کمی گنگه.فایل آموزش یا راهنمایی نداره؟
ببخشد اینو اینجا مطرح میکنم ولی میخوام گوگل کروم نصب کنم این پیام میاد با آنیستال حذفش کردم ولی بازم همین پیامو نشون میده عیبش چیه؟همین که گوگل کروم یا فایرفاکس رو باز میکنم خودش یک سایتی الکی برا خودش باز میکنه؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام دوستان از راهنماییتون ممنون.شما ک فرمودید comodo آیا نیاز ب نصب آنتی ویروس دیگه ای نیست؟comodo رو نصبش کردم کمی گنگه.فایل آموزش یا راهنمایی نداره؟
ببخشد اینو اینجا مطرح میکنم ولی میخوام گوگل کروم نصب کنم این پیام میاد با آنیستال حذفش کردم ولی بازم همین پیامو نشون میده عیبش چیه؟همین که گوگل کروم یا فایرفاکس رو باز میکنم خودش یک سایتی الکی برا خودش باز میکنه؟

این برنامه زبان فارسی هم دارد . فقط بعد از نصب باید اپدیت بشه . خیر نیازی نیست به نصب برنامه دیگری . سطح شناسایی بالایی دارد .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
بالا