آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مداری برای تبدیل مانیتور به ورودی av

eghs

کاربر
2009-01-24
12
30
من تو یه سایت این تبدیل رو دیدم مربوط به x b 360 بود که مدار smd مربوط audio digi بود حالا..

من یک فیش تبدیل s-video to video out tv دارم که با بازر مولتی متر میزنیم از 5 تا کانکتورش 2 تا به خروجیش رفته من اون pc رو هم با کابل s-video به tv با وردی s-video دار وصل کردم و تصیویر گرفتم و هم با اون فیش تبدیل s-video 2 tv به یک tv سیستم پایین تر وصل کردم که کار دم tv را بعنوان نمایشگر استفاده کردم . حالا مگر فیش s-video حامل رنگ های r - b- y نیست ؟
رنگها بصورت مجزا به tv نمیره مگه؟ پس چطوری............................

behroozxl

کاربر
2009-02-08
125
319
مهرشهر. کرج
سلام
با اجازه مدیر محترم من اتفاقی این تایپیک رو دیدم درسته قدیمیه ولی جدیدآ با حذف خروجی s video از روی خیلی ازلپتاپها و زیاد شدن مصرف کنندگان لپتاپ و توضیح غلط فروشندگان که بله شما یه سیم تبدیل میخری 5 هزارتومن لپتاپت به تلویزیون وصل میشه و ممکنه باعث متضرر شدن اونایی که میرن دنبال این سیمها بشه اینو نوشتم بازم تصمیم با شماست

عزیزان بیخودی بابت این سیمهای تبدیل پول ندید چون من مدلهای مختلفشو خریدم هیچکدوم جواب نمیده آخر بعد از پرسو جو فراوان متوجه شدم اون چیزی که از vga لپ تاپ به همه tv ها تصویر میده یه جور مدولاتور هست که قیمتش هم از 45 هرارتومان شروع میشه تازه اگه کیفیت خوب بخواهید 85 هزار تومان قیمتشه غیر از این دوتا بقیه اش همه پول دور ریختنه همه فروشنده هاشم میگن این سیما کار میکنه ولی خدا وکیلی سه مدلشو خریدم جمعآ 53 هرار تومان پول دادم آخرشم هیچی حتی مدل vga به hdmi رو هم خریدم تلویزیون هم پلاسما 42 ژاپن پاناسونیکه .

آخرین ویرایش:
بالا