آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: برداشتن پسورد لپ تاپ hp elitebook 2560p

farsarr

کاربر vip
کاربر
2014-12-30
170
190
تبریز
این لپ تاپ بایوسش پسورد داره ولی ویندوز بالا میاد می خواستم ببینم راهی هست که بدون برداشتن ای سی پسوردشو برداشت از طریق نرم افزار یا آپدیت با ویندوز؟

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,079
اهواز
بایوسش پسورد داره ولی ویندوز بالا میاد
به نام خدا
سلام دوست عزیز .
وقتی که بایوسش پسورد داره چجوری ویندوز بالا می آید؟
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم دستگاههایی که روی بایوسشان پسورد می گذارند ، در همان مراحل ابتدایی درخواست پسورد کرده و دیگر جلوتر نمی رود و بعد از چندبار اشتباه وارد کردن یه کد به شما می دهد که با آن کد و سرویس تگ می توانید پسورد جدید بگیرید.
این راه تقریبا" بدون باز کردن دستگاه صورت می گیرد.
راه دوم با پروگرام بایوس و EC و در دستگاههای جدیدتر با پروگرام I/O قابل برداشتن است.
موفق باشید.

farsarr

کاربر vip
کاربر
2014-12-30
170
190
تبریز
به نام خدا
سلام دوست عزیز .
وقتی که بایوسش پسورد داره چجوری ویندوز بالا می آید؟
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم دستگاههایی که روی بایوسشان پسورد می گذارند ، در همان مراحل ابتدایی درخواست پسورد کرده و دیگر جلوتر نمی رود و بعد از چندبار اشتباه وارد کردن یه کد به شما می دهد که با آن کد و سرویس تگ می توانید پسورد جدید بگیرید.
این راه تقریبا" بدون باز کردن دستگاه صورت می گیرد.
راه دوم با پروگرام بایوس و EC و در دستگاههای جدیدتر با پروگرام I/O قابل برداشتن است.
موفق باشید.

پسورد فقط رو قسمت بایوس هست و کاری با بالا اومدن ویندوز نداره , فقط نمیشه رقت تو تنظیمات بایوس

Sent from my MI 5s using Irantk Forum mobile app

farsarr

کاربر vip
کاربر
2014-12-30
170
190
تبریز
بایوس رو رایت کردم با فایلی که تو ارشیو انجمن بود بازم تنظیمات بایوس پسورد داره:52000000::52000000::52000000:

بالا