آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

برنامه هاي شركت مهاد صنعت شرق

ebrahimtop

کاربر
2010-07-25
8
60
:smilie_help:دوستان عزيز اگر برنامه هاي مهاد صنعت (دياگ)براي اتومبيلهاي مختلف را دارن بزارن همه دوستان استفاده كنيم مخصوصا برنامه هاي گاز
با تشكر فراوان از دوستان #$V686

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
:smilie_help:دوستان عزيز اگر برنامه هاي مهاد صنعت (دياگ)براي اتومبيلهاي مختلف را دارن بزارن همه دوستان استفاده كنيم مخصوصا برنامه هاي گاز
با تشكر فراوان از دوستان #$v686

سلام دوست عزیز
در بحث دیاگ نرم افزار زیاد مهم نیست اصل کار سخت افزاره
آیا شما نقشه ای از سخت افزارهای مربوطه رو دارید؟ میدونید که نرم افزارها بدون سخت افزار ارزشی ندارن

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز
در بحث دیاگ نرم افزار زیاد مهم نیست اصل کار سخت افزاره
آیا شما نقشه ای از سخت افزارهای مربوطه رو دارید؟ میدونید که نرم افزارها بدون سخت افزار ارزشی ندارن
با سلام اینجانب نیزبا توجه به اینکه سخت افزار شرکت مها د صنعت را دارم اما به برنامه نرم افزار نیاز دارم در صو:dast:رت امکان جهت استفاده دریغ نفرمایید

tx-mafia

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-06-14
332
2,632
با سلام اینجانب نیزبا توجه به اینکه سخت افزار شرکت مها د صنعت را دارم اما به برنامه نرم افزار نیاز دارم در صو:dast:رت امکان جهت استفاده دریغ نفرمایید

سلام
دوست عزیز چون که حجم برنامه کمی زیاد است باید به صورت سی دی براتون ارسال کنم محبت کرده و آدرس و شماره تماس خودتون رو به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کنید تا سی دی مهاد رو براتون بفرستم

متشکرم

ebrahimtop

کاربر
2010-07-25
8
60
مدیر عزیر از شما خیلی ممنونم ..****************************************** ببخشید که ادرسمو اینجا اعلام کردم پیغام زدم خبری نشد .خیلی ممنونم tx-mafia

neyriz_2007

کاربر
2013-03-18
14
37
سلام دوست عزیز ممنون میشم برام cd برنامه مهاد رو بفرستی جبران میکنم اینم شماره************* یه پیام بهم بده باهات تماس میگیرم

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
با سلام خدمت دوستان گرامي از دوستان هر كرام از برنامه هارا نياز دارند اعلام نمايند تا در سايت قرار دهم- قرار دادن شماره ادرس ايميل در سايت ممنوع است پستها ويرايش شد
با تشكر رعايت نماييد

neyriz_2007

کاربر
2013-03-18
14
37
رد: پاسخ : برنامه هاي شركت مهاد صنعت شرق

دوست عزیز سلام ممنون میشم اگر کلشو برام بفرستی هزینشم با خودم محبت شما را هم جبران میکنم اگر امکانش هست ایمیلتان را برام بفرستید یا شماره تماس.ممنونتم عزیز

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
بالا