آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تاپيك دوست يابي {همه جاي ایران سرای من است}

davarzani

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
ایران سرای من است.
یک پیشنهاد داشتم اینکه دوستان در سراسر کشور ممکن است به شهرهای دیگر مسافرت نموده در این حال نباید احساس غربت کنند لذا دوستان اگر تمایل داشته باشند بتوانند وسیله ای ارتباطی با دیگر دوستان سایت داشته باشند من خود به نوبه بسیار از دیدار دوستان وهمکاران سایت خوشحال شده ومفتخرم که کلبه درویشی خود را در اختیار دیگر عزیزان قرار دهم و.... به همین خاطر اگر مدیران محترم جایز دانسته ومکانی را برای همکارانی که تمایل به این پیشنهاد دارند قرار دهند ممنون می شوم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
ایران سرای من است.
یک پیشنهاد داشتم اینکه دوستان در سراسر کشور ممکن است به شهرهای دیگر مسافرت نموده در این حال نباید احساس غربت کنند لذا دوستان اگر تمایل داشته باشند بتوانند وسیله ای ارتباطی با دیگر دوستان سایت داشته باشند من خود به نوبه بسیار از دیدار دوستان وهمکاران سایت خوشحال شده ومفتخرم که کلبه درویشی خود را در اختیار دیگر عزیزان قرار دهم و.... به همین خاطر اگر مدیران محترم جایز دانسته ومکانی را برای همکارانی که تمایل به این پیشنهاد دارند قرار دهند ممنون می شوم.
سلام :
عنوان تاپيك اصلاح و موضوع مهم شد علاقمندان داغش كنند .
اقاي داورزني پيشنهاد خوب و جالبي هست و ولي بهتر است مسايل عمومي در همين تاپيك درج و مطرح گردد و لي گذاشتن ادرس و شماره تماس و.... { لحاظ ايمني } دوستان بعد از اشنايي با همديگر و توافق توسط پيام خصوصي پيگيري كنند .
با تشكر .
موفق باشيد .

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
ایران سرای من است.
سلام
پیشنهاد خوبی است اما بهترین کمکی که میتوانیم برای همدیگر بکنیم جمع شدن دور هم در این سایت ورفع مشگلات کاری هم دیگر است بیاموزیم واموزش دهیم بدون هیج منتی

sam_electronic

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-30
500
4,134
میناب
www.irantk.ir
ایران سرای من است.

با سلام وتشکر از همه دوستان

من هم با این پیشنهاد موافق هستم وتشکر میکنم از دوست خوبم اقای داور زنی

دوستان نظر شما در باره این که سالی یکی دوبار یه قرار عمومی( ملاقات عمومی ) در یه جایی داشته باشیم چیه ؟ البته میدونم یه کم هزینه بردار هست ولی بچه ها خودشون این مساله را حل خواهند کرد . منتظر نظرات دوستان هستیم .

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها

دوستان نظر شما در باره این که سالی یکی دوبار یه قرار عمومی( ملاقات عمومی ) در یه جایی داشته باشیم چیه ؟ البته میدونم یه کم هزینه بردار هست ولی بچه ها خودشون این مساله را حل خواهند کرد . منتظر نظرات دوستان هستیم .
سلام
بنده هم با این نظر شما موافق هستم البته به این صورت باشه که همه دور هم جمع بشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم و در واقع کلاس اموزشی و اشنایی بیشتر هم امکان پذیر نیز هست

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692

با درود /////همه جای ایران سرای من است .جانم فدای ایران..درود بر تمام ایرانیان////این واقعا ایده جالب وپرفایده ای است که مثلا هر 6 ماه یا یک سال در یک محفل دوستانه اعضای سایت گرد هم بیایند .از نظر هزینه ان هم مگر چقدر میشود اگر دوستان موافقت کنند با کمترین هزینه میتوان این کار را انجام داد ///با سپاس از تمامی دوستان بدرود

یوسف رحیم پور

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام خدمت اقای داورزنی
دوست عزیز بهتر بود این پیشنهاد رو بعد از ازاد شدن یارانه ها میدادی میدیدی ایا میشود میزبانی کنیم یا فقط باید مهمان بود
البته این را برای مزاح گفتم. ما مسلمانیم ومعتقدیم که مهمان حبیب خدا ست واز قدیم گفتن مهمان با خودش روزیشو میاره .پیشنهاد خوبیست من هم به نوبه خودم در خدمت همه هموطنانم هستم

davarzani

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر

ضمن تشکر از همه دوستان اگر با این نظر بقیه هم موافق باشند یکی از دوستان که امکانات آن را دارد پیشقدم شده واین مجمع را تشکیل دهد پیشنهاد می کنم دوستان میزبان میتوانند در شهر یا مرکز استان انتخابی خودشان از دیگر هم استانی های عضو سایت به عنوان هیئت میزبان کمک گرفته واین قرار عمومی را تشکیل دهند ومسئله هزینه را هم دوستان موافق حتما حل خواهند کرد. منتظر اقدام وپیشقدم شدن دوستان هستیم. باسپاس فراوان

بالا