آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن تصویر و بک لایت در لپ تاپ hpمدل پاویلون

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
با درود //دوستان لپ تاپ فوق روشن میشود ولی تصویر و بک لایت به کل نداره به گفته مشتری ازروی میز افتاده روی فرش /شکستگی و دیسکانکتی اصلا چیزی پیدا نکردم /در ضمن سوکت vgaهم نداره که بتونم به مانیتور دیگه وصل کنم ولتازها هم روی برد ادرس مانیتور وجود داره و مقدارشو نمیدونم درسته یا نه //دوستان لطفا راهنمایی فرمایید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
Hdmi نداره ؟
ابتدا بازش کن . کانکتور فلت را چک کن . چون مورد که گفتی احتمال در همون محدوده سوکت فلت محدود میشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

ALIGHOLAMPOR

VIP+ افتخاری
کاربر
با درود //دوستان لپ تاپ فوق روشن میشود ولی تصویر و بک لایت به کل نداره به گفته مشتری ازروی میز افتاده روی فرش /شکستگی و دیسکانکتی اصلا چیزی پیدا نکردم /در ضمن سوکت vgaهم نداره که بتونم به مانیتور دیگه وصل کنم ولتازها هم روی برد ادرس مانیتور وجود داره و مقدارشو نمیدونم درسته یا نه //دوستان لطفا راهنمایی فرمایید

باسلام دوست عزیز ابتدا اگه HD داره چک کن . مرحله بعد...چنانچه در سوکت وفلت LCDمشکلی دیده نشد چیپ گرافیک را هیتر با فلکس مرغوب بگیر بعد زیرش را با تینر 20000بشور وبا پمپ باد باد بگیر.. من 2تا HP داشتم باهمین کار حل شده

آخرین ویرایش:

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
سلام
دوست عزیز آیا بعد از روشن کردن،چراغ هارد چشمک میزنه که مشخص کنه داره هارد رو میخونه و لود میکنه؟

بالا