آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: باز شدن صفحات pop up در موزیلا فایر فاکس

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
با سلام من با توجه به نصب کردن برنامه Adblock Plus Pop-on Addon و block site و زدن تیک Block pop-up windows در فایرفاکس باز هم مشگل باز شدن صفحات اضافی و pop up رو دارم دیگه نمیدونم چکار کنم مثلا یک دفعه خود به خود یک صفحه اضافی باز میشه . نظرتون چیه چکار کنم

amvaj1358

کاربر
2017-03-09
2
3
اون تبلیغات هست و با انجام تمام کارهای گفته شده باز هم بطور کامل قطع نمیشه و کمتر خواهد شد . از کروم استفاده کنید بهتره ولی باز هم کامل غیرفعال نخواهد شد تبلیغات

Sent from my KIW-L21 using Irantk Forum mobile app

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
اقا این مورد امونمو بریده تا کلیک راست میکنم یه سایت دیگه باز میشه فایرفاکسو پاک کردم از رجیستری هم پاک کردم با برنامه unistaler پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون اش و همون کاسه.

راستی چطوریه که من با این برنامه unistaler و رجیستری فایرفاکسو پاک کردم ولی وقتی دوباره نصب کردم همون فایرفاکس نصب شد یعنیBookmark و برنامه هایی که قبلا روی فایرفاکس نصب بود دوباره اومد دلیلش چیه من فایر فاکسو از همه جا پاک کردم ولی وقتی ورژن اخر فایرفاکس که فکر کنم 53 بتا هست رو نصب کردم همون Bookmark ها اومد

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
درود

لینک زیر را مطالعه کنید :

Refresh Firefox - reset add-ons and settings | Firefox Help

در نوار آدرس فایرفاکس تایپ کنید :

about:support

بعد در پنجره باز شده در سمت چپ و قسمت بالا کلید Refresh Firefox رو بزنید ... مشکل حل میشه ...

یا به مسیر زیر رفته :

C:\Users\Service Manual\AppData\Local

و پوشه Mozilla را حذف کنید ، دقت کنید در این حالت تمام تنظیمات و پسوردهای ذخیره شده از بین می روند ....

به جای Service Manual در آدرس بالا باید دنبال یوزری که استفاده می کنید باشید ...

C:\Users\*****\AppData\Local

یا به ترتیب زیر عمل کنید :

در نوار آدرس تایپ کنید :

بعد در قسمت Application Basics گزینه Profile Folder را یافته و کلید جلوی آن یعنی Open Folder را زده ، بعد از باز شدن پنجره جدید ، اطلاعات موجود را حذف کنید ....

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
درود

لینک زیر را مطالعه کنید :

Refresh Firefox - reset add-ons and settings | Firefox Help

در نوار آدرس فایرفاکس تایپ کنید :

بعد در پنجره باز شده در سمت چپ و قسمت بالا کلید Refresh Firefox رو بزنید ... مشکل حل میشه ...

یا به مسیر زیر رفته :

C:\Users\Service Manual\AppData\Local

و پوشه Mozilla را حذف کنید ، دقت کنید در این حالت تمام تنظیمات و پسوردهای ذخیره شده از بین می روند ....

به جای Service Manual در آدرس بالا باید دنبال یوزری که استفاده می کنید باشید ...

C:\Users\*****\AppData\Local

یا به ترتیب زیر عمل کنید :

در نوار آدرس تایپ کنید :

بعد در قسمت Application Basics گزینه Profile Folder را یافته و کلید جلوی آن یعنی Open Folder را زده ، بعد از باز شدن پنجره جدید ، اطلاعات موجود را حذف کنید ....

واقعا ممنون . هیچ کس نتونسته بود اینطوری راهنمایی کنه واقعا ممنون کارم راه افتاد و مشگل حل شد

بالا