آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: ارور هارددیسک3F0دربوت لپ تاپ hp 4-1115dx

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
سلام این لپ تاپ بعداززدن کلیدارور هاردیسک میده و مزاحم رفتن به ویندوز می شود.تصویر ارور پایین هست.
اومدم توبایوس دیفالت زدم نشد.
اومدم legacy روenable کردم بعدازریستارت یکباراین ارور رومیده بعدش کلیدescمیزنم میره توویندوز ولی چندساعت که خاموش میمونه تنظیمات برمیگرده به حالت قبلش
مشکل ازباتری بایوس هست آیا.این لپ تاپ فکرنکنم مشکل باتری داشته باشه البته چک نکردم گفتم اگه میشه بانرم افزاری حلش کنم

پیوست‌ها

• 91.2 کیلوبایت بازدیدها: 59
  • 88 کیلوبایت بازدیدها: 54
آخرین ویرایش:

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
یه چندتا اچ پی بود بعد از تنظیمات و سیو کردن دوباره سیستم راهندازی میشد این ارور رو میداد و برای تایید میگفت (عدد فرضی هست)
2588+ENTER
وقتی عدد رو تایپ میکردم و اینتر رو میزدم دیگه تنظیمات تایید میشد و دوباره سیستم رو خاموش میکردم و روشن میکردم مشکلی نبود

شما میگید مشکلی نیست تا وقتی که خاموش میشه و تنظیمات دوباره به حالت اول برمیگرده برای این کار SECURE BOOT رو هم غیرفعال کنید
اگه بعد از خاموش کردن دوباره تنظیمات به حالت دیفالت برمیگرده باتری بکاپ رو تعویض بفرمایید
این ارور هم با نصب ویندوز درست میشه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
افرین برشما دقیقا khelaneعزیز همینجوری شدتاچندروزهم مشکلی نداشتم .مشتری برد وبازهمینجوری شده بود. حالا ویندوزشوعوض کردم از8.1به 7 تغییرویندوزدادم چک میکنم اگه بازمشکل داشت باتریشوعوض میکنم

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
افرین برشما دقیقا khelaneعزیز همینجوری شدتاچندروزهم مشکلی نداشتم .مشتری برد وبازهمینجوری شده بود. حالا ویندوزشوعوض کردم از8.1به 7 تغییرویندوزدادم چک میکنم اگه بازمشکل داشت باتریشوعوض میکنم
باتری داخلش نبود.باتری بایوس نداره اصلا. حتما تنظیماتش توسط باتری خود دستگاه استفاده میکنه و ذخیره میشه.بنظرتون باتری دستگاه تعویض کنم یا باید بایوس بندازم؟آپدیت بایوس چطوره بنظرتون؟

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
بله اگر اینطوری هست . باید باتری اصلی تعویض شود .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
جایی را نمیتونم معرفی کنم . به IRANFSO زنگ بزن .

بالا