آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل کار نکردن یواس بی مادبرد گیگابایت H61m-s2pv

mehran404

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
172
303
با سلام این مادربرد بالا میاد خروجی یوای بی هاش کار نمیکنه اصلا دتکت نمیکنه چیزی مشکل صدا هم داره ای سی صدا داغ میکنه که اون با تعویض باید درست شه ولی مشکل یو اس بیش از چی میتونه باشه .چه چیزاها و قسمت هاییرو باید چک کنم چطور ؟با راهنماییبیشتر ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3r4n

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
با سلام این مادربرد بالا میاد خروجی یوای بی هاش کار نمیکنه اصلا دتکت نمیکنه چیزی مشکل صدا هم داره ای سی صدا داغ میکنه که اون با تعویض باید درست شه ولی مشکل یو اس بیش از چی میتونه باشه .چه چیزاها و قسمت هاییرو باید چک کنم چطور ؟با راهنماییبیشتر ممنون

سلام

اول چک کن 5 ولت رو داری یا نه

دوم مقدار مقاومت دوپایه وسط کانکتور usb نسبت به زمین چقدره

اعلام گزارش کنید

mehran404

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
172
303
ولتاژ داره 5ولت رو مقاوت پایه های دیتا هم 300 رو بیزر نشون میده با اهم 88کیلو اهم راستی پاور مشکل داشت این مادربرد اینجوری شده .چیپ ممکنه باشه جنوبی ؟
و یه چیز دیگه موس usb وصل میکنم چراغش روشن نمیشه حداقل 5ولت داره چون ؟

آخرین ویرایش:

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
ولتاژ داره 5ولت رو مقاوت پایه های دیتا هم 300 رو بیزر نشون میده راستی پاور مشکل داشت این مادربرد اینجوری شده .چیپ ممکنه باشه جنوبی ؟
و یه چیز دیگه موس usb وصل میکنم چراغش روشن نمیشه حداقل 5ولت داره چون ؟

مشکل در پایه های دیتا هست

عرض بنده این بود که اگر یه پراب مولتی متر به زمین مدار و یکی دیگه به سر این مقاومتها ( هر دو سر یک مقاومت بصورت تک تک ) باشه مولتی متر چه مقاومتی رو نشون میده ؟

ظاهرا شما دو پراب را به دو سر این مقاومت ها (بصورت تکی ) وصل کردین در این صورت هم مقدار مقاومت بالاست در این حالت باید بیزر مولتی متر بوق بزنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
با سلام .. تنظیمات بایوس رو بررسی کنید و بعد روی برد مسیر یو اس بی از نظر ظاهری بررسی شود موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran404

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
هدرهای فرانت پنل usb هم کار نمیکنند یا فقط پورتهای پشت روی پنل i/o ?

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran404
بالا