آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل چراغ کوچک و راهنما پراید

diyar1516

کاربر
2015-05-23
2
0
سلام دوستان
من یه پراید صبا دارم یه مشکلی باهاش دارم
یه چراغ کوچیک نصب کردم وقتی چراغ کوچیک رو نصب میکنی و راهنما یا فلاشر میزنی برقشون قاطی میشه
چجوری توضیح بدمچراغ کوچیک شما روشنه بعد اینکه راهنما زدید راهنما روشن میشه چراغ کوچیک خاموش میشه هر بار که راهنما روشن خاموش میشه چراغ کوچیک هم خاموش روشن میشه دقیقا برعکس هم
ایا قابل حل هستش؟

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,163
تهران- تهران پارس
سلام دوستان
من یه پراید صبا دارم یه مشکلی باهاش دارم
یه چراغ کوچیک نصب کردم وقتی چراغ کوچیک رو نصب میکنی و راهنما یا فلاشر میزنی برقشون قاطی میشه
چجوری توضیح بدمچراغ کوچیک شما روشنه بعد اینکه راهنما زدید راهنما روشن میشه چراغ کوچیک خاموش میشه هر بار که راهنما روشن خاموش میشه چراغ کوچیک هم خاموش روشن میشه دقیقا برعکس هم
ایا قابل حل هستش؟
باسلام:
کاربر گرامی شما بدون توجه به سیم کشی خودرو برق گرفته اید .برای روشن کردن چراغ کوچک که دو سیم داردی کی را بطور مستقیم به شاسی یا قطب منفی و سر دیگر سیم چراغ باید توسط یک کلید به برق مثبت 12 ولت وصل شود.

diyar1516

کاربر
2015-05-23
2
0
باسلام:
کاربر گرامی شما بدون توجه به سیم کشی خودرو برق گرفته اید .برای روشن کردن چراغ کوچک که دو سیم داردی کی را بطور مستقیم به شاسی یا قطب منفی و سر دیگر سیم چراغ باید توسط یک کلید به برق مثبت 12 ولت وصل شود.
تست کردم
اتصال منفی برقراره
توی هر بار خاموش روشن اتصال مثبته که قطع و وصل میشه

alireza822

کاربر
2013-12-30
37
92
سلامم می خواستم بدونم که ماشین دزد گیر داره یانه چون بعضی از نساب ها دزگیر سیم جفت راهنمای دزگیر را به چراغ کوچک وصل میکنند وسر راه ان دیود میزارند که بعد مشل ساز میشه ان قسمت را تست کنید

بالا