آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سرهم بندی باتری برای گوشی بیسیم

hamidmoezzi

کاربر
2014-05-19
16
9
سلام بر دوستان و اساتید گرامی
من ی گوشی تلفن بی سیم فیلیپس دارم که باتریش تو بازار نیست ولی باتریش ترکیب دو باتری نیم قلم 1.2 ولته که توسط یه فیش وصل میشه به گوشی. من رفتم تو بازار (تهران لاله زار) بهم گفتند باید باتریش رو بسازی چون موجود نیست برای همین یه جفت باتری نیم قلم شارژی مخصوص تلفن خریدم که دو خروجی سیم قرمز و مشکی داره ولی گوشی من سوکتش سه تاییه یعنی سه تا سیم ازش اومده بیرون دو تا مشکی و یک قرمز. خب قرمز گوشی رو که باید به قرمز باتری وصل کرد ولی اون دو تا مشکی گوشی رو چیکار کنم ؟ دو تا مشکی گوشی رو باید به یه دونه مشکی باتری وصل کنم یا یکی از سیم مشکی های گوشی مختص چیز دیگریست؟

خیلی ممنون میشم لطف کنید راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام
همون کاری رو که گفتی انجام بده %
دوتا سیم منفی بهم وصلن (مشکی) میتونی با اهم متر تست کنی دوست من %

hamidmoezzi

کاربر
2014-05-19
16
9
سلام
همون کاری رو که گفتی انجام بده %
دوتا سیم منفی بهم وصلن (مشکی) میتونی با اهم متر تست کنی دوست من %

از راهنماییتون سپاسگزارم
بدشانسی اینجاست که بار اول همین کارو کردم بعد از یه مدت وقتی دکمه ای از گوشی رو میزنم خاموش میشه و روشن میشه سوال کردم گفتند از باتریه منم گفتم شاید اون سیم سوم مشکی برای کار دیگه ایه و نباید دو تا مشکی گوشی رو به یه دونه مشکی باتری وصل کرد الان دوتا باتری جدید گرفتم برای همین مزاحم شدم سوال پرسیدم . خیلی ممنون

• Like

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام
آمپراژ باطری هایی رو که انتخاب میکنی باید همخونی داشته باشته, یعنی باطری با آمپر موافق با باطری فابریک. وبا کیفیت خوب %

Sent from my GT-I9300 using Irantk Forum mobile app

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود ، باطری قبل رو مگه ندارید؟ چرا باز نمیکنید ببینید به کجا وصله ؟ ممکنه منفی دوم ، از مشترک دو باطری گرفته شده باشه ، گاها برخی مدارها برای شارژ از این روش استفاده میکنند

hamidmoezzi

کاربر
2014-05-19
16
9
درود ، باطری قبل رو مگه ندارید؟ چرا باز نمیکنید ببینید به کجا وصله ؟ ممکنه منفی دوم ، از مشترک دو باطری گرفته شده باشه ، گاها برخی مدارها برای شارژ از این روش استفاده میکنند
درودمسعودخان
جسارتا نه متاسفانه ندارم باتری قبلی رو که ببینم چه جوری بوده ولی عکس باتری هست که میزارم اینجا خدمتتون
خیلی ممنون
a>

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: GABRIEL

hamidmoezzi

کاربر
2014-05-19
16
9
درودمسعودخان
جسارتا نه متاسفانه ندارم باتری قبلی رو که ببینم چه جوری بوده ولی عکس باتری هست که میزارم اینجا خدمتتون
خیلی ممنون
http://uupload.ir/files/phly_m_img_1781.jpg

• Like
بالا