آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل قطع شدن WiFi در مودم TP-Link مدل W8151N

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,842
با سلام خدمت همکاران گرامی
یه مودم ADSL TP-Link مدل W8151N هست که مشتری میگه WiFi اون گاهی خود به خود قطع میشه و بعد از 10 دقیقه خود به خود وصل میشه. گاهی هم اصلا قطع نمیشه
درب روی مودم تغییر رنگ داده و زرد شده که مشخصه بخاطر داغ کردن بیش از حد مودم این اتفاق افتاده
مودم رو باز کردم. CPU مودم بعد از کارکرد حدود 5 دقیقه نسبتا داغ شده ولی آی سی که بالای آی سی WiFi هست (آی سی بین چوک و آی سی WiFi ) شدید داغ میکنه طوری که نمیشه روش دست رو نگه داشت
آی سی WiFi داغ نمیکنه
بنظرتون مشکل از چی هستش؟

Sent from my HUAWEI G610-U20 using IranTk Forum mobile app

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت همکاران گرامی
یه مودم ADSL TP-Link مدل W8151N هست که مشتری میگه WiFi اون گاهی خود به خود قطع میشه و بعد از 10 دقیقه خود به خود وصل میشه. گاهی هم اصلا قطع نمیشه
درب روی مودم تغییر رنگ داده و زرد شده که مشخصه بخاطر داغ کردن بیش از حد مودم این اتفاق افتاده
مودم رو باز کردم. CPU مودم بعد از کارکرد حدود 5 دقیقه نسبتا داغ شده ولی آی سی که بالای آی سی WiFi هست (آی سی بین چوک و آی سی WiFi ) شدید داغ میکنه طوری که نمیشه روش دست رو نگه داشت
آی سی WiFi داغ نمیکنه
بنظرتون مشکل از چی هستش؟

سلام چیپ RT63087N روی برد هست؟ فریمورآپگرید شده؟ اگه چیپ بیش از حد داغ کنه باید تعویض شه البته بعضی مواقع داشتیم که با گذاشتن هیت سینگ و دفع دما مشکل حل شده. مودم های تی پی لینک در هنگام خرابی اکثراً مشکل چیپ های Ralink RT63087N و RT5390RL یا TRENDCHIP دارن.

آخرین ویرایش:

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,842
سلام چیپ RT63087N روی برد هست؟ فریمورآپگرید شده؟ اگه چیپ بیش از حد داغ کنه باید تعویض شه البته بعضی مواقع داشتیم که با گذاشتن هیت سینگ و دفع دما مشکل حل شده. مودم های تی پی لینک در هنگام خرابی اکثراً مشکل چیپ های Ralink RT63087N و RT5390RL یا TRENDCHIP دارن.
سلام
فریمور آپدیت نشده
چیپست اصلی (CPU ) زیاد داغ نمیکنه. مقدار گرماش به نظرم در حین کارکرد طبیعی هستش
آی سی که بین مدار WiFi و چوک هستش اون خیلی داغ میکنه

partis

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-09-28
252
481
سلام خازن 16 ولت 470 تعويض كنيد