آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نحوه ابديت بايوس مين برد مدل JW-P43S-FUSION

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام دوستان كسي هست بدونه كه چطوري بايوس مين برد JW-P43S-FUSION را ابديت ميكنن . ممنون ميشم اموزشي قرار بدين ....

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
خوب رفتم تو وب سايتش و ورژن جديد بايوس در وب سايت قرار داده بود همراه با نرم افزارهايي جهت ابديت بايوس
هر دو را روي سيستم چك كردم ولي هر دو ارور ميدن . ارور ها همراه با تصاوير خود نرم افزار را قرار ميدم . من كه سر در نيوردم
دوستان كسي هست متوجه بشه موردش كجاست ....
777.JPG

666.JPG

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
سلام دوست عزیز
بایوس این مادربرد در حالت محافظت شده قرار گرفته
باید بری از داخل ستاپ این حالت رو غیر فعال کنی و در بعضی از مادربردها هم روی برد یه جامپر داره که نمیشه بایوس رو اپدیپ یا تغییر داد که باید جامپر رو تغییر بدی .
در حالت دیگه هم میتونی با پروگرامر ایسی رو پروگرام کنی که نیازی به تغییر موارد بالا نیست .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
تا اونجايي كه من ديدم جامپر نداشت .
در صفحه بايوس كه با نگه داشتن كليد delet و ريستارت كردن سيستم انجام شد . هيچ گزينه اي براي تغيير بايوس يا فعال كردن و غير فعال كردن پيدا نكردم

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام دوست عزیز
بایوس این مادربرد در حالت محافظت شده قرار گرفته
باید بری از داخل ستاپ این حالت رو غیر فعال کنی و در بعضی از مادربردها هم روی برد یه جامپر داره که نمیشه بایوس رو اپدیپ یا تغییر داد که باید جامپر رو تغییر بدی .
در حالت دیگه هم میتونی با پروگرامر ایسی رو پروگرام کنی که نیازی به تغییر موارد بالا نیست .
با پروگرمر چه طوري ميشه اين كار را كرد . يعني بايد اي سي بايوس از برد جدا بشه ؟؟؟

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
ممنون از دوستان .:99::99:

يه گزينه پيدا كردم تو بايوس . كه قبلا فعال بود غير فعالش كردم و نرم افزار AFUWIN فعال شد .

IMG_۲۰۱۷۰۲۱۹_۰۷۱۱۴۳.jpg

uuu.JPG

حالا فقط مونده نحوه ابديتش كه فعلا دارم روش كار ميكنم . كه ابتدا يه پك بگيرم طبق نظر اساتيد و سپس ببينم ميتونم ابديتش كنم .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
دوستان ابديت كردم و حالا هردو رم را به راحتي خوند و جالب اين كه سرعت سيستم خيلي بالا رفت ...
الان تو تصوير رم به 3 گيگ ارتقاع داده شدچون سيستم 32 بيتي هست ..
888.JPG

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا