آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نصب نشدن درایور کارت شبکه مادربرد الایت 662/1066t/m2 rev 1.0 در ویندوز 7 ( چیپ ریلتک ولی درایورش sis)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680
سلام دوستان خسته نباشید

یه مین برد الایت داریم که درایور کارت شبکه اون رویه ویندوز 7 و 10 نصب نمیشه و داخله دیوایس مننجر هم به عنوان نتورک ادپتور به صورت زرد رنگ و علامت سوال شناخته میشه داخله ساپرت الایت برای این مدل کارت شبکه رو sis900 زده و درایور دانلودی روش جواب نمیده و چیپ شبکه هم ریلتک هستش ولی در عین تعجب در ویندوز xp به صورت اتوماتیک sis900 نصب میشه و کار میکنه
درایور پک و همینطور درایوری که برای rtl8201cl که چیپ شبکه هست و ساپورت ریلتک میده جواب ندادن و درایور نصب نشد.
بایوس هم زدم و الان اخرین ورژنه ولی بازم فرقی نکرد
چیپ رو کلا با مدل مشابه خودش عوض کردم ولی بازم نشد
واقعا برام سوال شده دوستان

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680
با تشکر از همفکری شما دوست عزیز

اولش گفتم قند شکن لازم نیست چون سایتش باز شد ولی وقتی متنی که در جواب دانلود برام آومد رو خوندم متوجه شدم که حتما لازمه تحریم تا چه حد آخه ؟یه فایل قدیمی که دیگه این حرفا رو نداره که بخواد اینطوری رفتار کن

این دراور رو هم بنده قبلا داشتم ولی جواب نمیده
هم رویه 32 بیتی و هم رویه ورژن 64 بیتی ویندوز 7 تست کردم و جواب نگرفتم

به نظرم مربوط به ساپورت ویندوز نمیشه ، چون مدلای قدیمی اینطوری زیاد برای ما میارن و همیشه با یه درایور پک ساده حل میشه
این یه ایراد دیگس

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
برای 7 هر درایوری که نباشه . باید به جای اون دیوایس . قطعه جایگزین قرار بدی . به جای این یک کارت شبکه بگذاری مشکلی نداره .

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680
خوب اینکاری که شما میگی رو همه بلدن و مساله مهم اینجاس که این حرکت یعنی قبول اینکه مادربرد مشکل داره و برای فروش یکمی بده

Sent from my C6902 using IranTk Forum mobile app

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680
سلام
نصب درایور رو از طریق دیوایس منیجر امتحان کردید؟دستی ادرس بدید برای اپدیت

خیلی باحال بود :)

دوست من این کارو که دیگه گفتن نداره !
همون اول امتحان کردیم و نشد

یه چیز جالب اینجاس که رویه این برد کنار چیپ اوسیلاتور نذاشتن ولی رویه مینی که چیپ هم مدل روش بود و از روش برداشتیم اوسیلاتور بود
و یکمی عجیب به نظر میاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا