آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

گیرکردن روی لوگوی هوآوی گوشی Y600-U20

msoofina

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-09-08
294
333
مشهد
سلام به همه
گوشی هواوی مدل Y600-U20وقتی کلید پاور رو میزنم تا روشن بشه گوشی بالا نمیاد و روی لوگوی هواوی میمونه. ایرادش چیه؟
از دوستان تقاظا دارم قدم به قدم راهنماییم کنید.

Amirhoseinnn

کاربر
2017-02-17
7
7
اکثر مدل های y600-u20 بعد از مدتی به مشکل هارد میخورن و ارزش تعمیر ندارن. ولی باز محض اطمینان بدین یه نرم افزار کار خوب فلش کنه.
البته یادم رفت بپرسم خود به خود اینطوری شده دیگه؟ یا فایلی چیزی زدین روش؟

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using IranTk Forum mobile app

msoofina

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-09-08
294
333
مشهد
سلام دوست عزیز
به گفته مشتری در حال فیلم برداری بود که خاموش شد بعد که دوباره روشن کرد این جوری بود.
با نرم افزار راه نیوفتاد امتحان کردم.
خودمم حدس زدم که از هاردش باشه.
ممنون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: partis

takmbt

کاربر
2010-05-17
18
8
42
در مورد y600u20 وقتی هارد خرابه اکثر مواقع فلش هم کامل میخوره ..گول نخورین

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
بله مشکل از هاردهست که هارد پروتکت شده احتمالا یا هاردش خراب شده. معمولا هم باید هارد عوض بشه!

بعضی برنامه ها باعث ایجاد این مشکل هستند. به همین دلیل تعمیرکارهای موبایل میگن بازار نصب نکن گوشیت اینجوری میشه! در حالی ربطی به بازار نداره. بستگی داره شما چه برنامه هایی رو از بازار نصب کنید.

نمیشه گفت این برنامه ها مشکل دارند ولی خب حداقل با این مدل های قدیمی هوواوی مشکل دارند. چه نرم افزاری چه سخت افزاری اگر تعمیر شد دیگه برنامه های معتبر رو فقط از گوگل پلی نصب کنید و سایر برنامه ها رو نصب نکنید!

armi2

کاربر
2014-07-21
1
1
با سلام بنده گوشم که وای 6 ترجی هست خود یه خود خاموش شد. ظاهرا هاردش سوخته اما میگن چون نمیشه از هارد قبلیش رید گرفت اگه هاردش عوض بشه آنتن نمیاره کسی راه حلی برای این مشکل بلده ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: partis
سلام به همه
گوشی هواوی مدل Y600-U20وقتی کلید پاور رو میزنم تا روشن بشه گوشی بالا نمیاد و روی لوگوی هواوی میمونه. ایرادش چیه؟
از دوستان تقاظا دارم قدم به قدم راهنماییم کنید.

با سلام
من و خانمم هر دو از این گوشیا داریم
از ایشون دو سال پیش و از من یکسال پیش هادشون سوخت
اولی با 125000 و دومی با 300000 هادش رو عوض کردن و تا الان بدون هیچ مشکلی کار میکنن
ما که کشور مصرف کننده ایم باید تا اونجایی که میشه جلوی خروج ارز رو بگیریم والا دودش تو چشم خودمون میره و تورم ایجاد میشه
نگیم چون پول داریم یه دونه نو میخریم متاسفانه بد فرهنگی یهمون تلقین شده و نتیجش هم اینه که ارزش ریالمون بیش از 2000 برابر سقوط کره و برای خرید مقداری میوه چندین صفر رو باید بشمریم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: msoofina

yhsoft

کاربر
2017-07-24
49
58
با سلام. متاسفانه فقط خواندنی شدن و یا سوختن هارد در این مدل شایع هستش.در بعضی موارد تعدادی از بلوک های هارد صدمه میبینه و اندروید بالا میاد اما اختلالاتی داره.با توجه به تجربه حقیر تعویض هارد در این مدل گوشی اصلا کار درستی نیست. و راه حل پیشنهاد تعویض بورد است.

بالا