آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نحوه درست کردن کابل تست پوینت برای باکس setools

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
همانطور که اطلاع دارید از ورژن 37 اسیتولزبه بعد قابلیت ساپورت تست پوینت مانند باکس دریم به این باکس اضاف شده و شما قادر خواهید بود با تامین ولتاژ 3/3 و وصل کردن به نقطه تست پوینت روی برد گوشی gdfs روی فلش رایت کنید بزودی آموزش کامل را قرار می دهم برای درست کردن کابل کافی یک عدد سوزن و دو تکه سیم داشته باشید یک رشته سیم طبق عکس زیر به اتصال بدنه و سیم دیگر برای تامین ولتاژ که باید وصل کنید موفق باشید

پیوست‌ها

• 51 کیلوبایت بازدیدها: 511
آخرین ویرایش:

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
به تازگی در اینترنت این کابل را با قیمت بسیار بالایی می فروشند و متاسفانه تعمیرکاران موبایل هم که می شود گفت واقعا جای تاسف دارد که یک تعمیرکار نتواند این کابل درست کند و مجبور به صرف هزینه شود آیا می دانید این کابل فقط کارش تامین ولتاژ3/3 و دیگر هیچ شما می توانید به راحتی با قرار دادن دو دیود زنر 3/3 ولت سر راه ولتاژ usb سیستم که دارای ولتاژ حدود 6 ولت ولتاژ مورد نظر را داشته باشید با یک رگلاتور 3/3 برای تامین ولتاژ به کار ببرید جالب اینجاست امروز داشتم فروم های موبایل سرچ می کردم باور نمی کنید بیش از 1000 نفر هنوز با ساختن این کابل مشکل دارند و ادعای تعمیرکاری هم دارند

jac

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-20
490
1,733
با تشکر از شما میشه کاربرد این کابل رو کمی بیشتر توضیح بدی ببخشید ها این سوال رو میپرسم چون من هنوز تازه شروع به کار کردم

moen7000

Banned
2008-05-28
589
1,379
www.irantk.info
با تشکر از شما میشه کاربرد این کابل رو کمی بیشتر توضیح بدی ببخشید ها این سوال رو میپرسم چون من هنوز تازه شروع به کار کردم

با سلام

دوست عزيز كابل تست پويينت براي رايت gdfs روي گوشي به كار ميرود يعني شما گوشي روكه فلش ميكنيد

در انتها در يك قسمت كه به ان gdfs ميگويند گير ميكند وبايد تست پويينت زده شود (البته گوشيهايي با cid بالاي 50) شما ميتونيد براي راهنمايي

بيشتر از فيلم اموزشي در لينك زيراستفاده كنيد

http://www.irantk.ir/t1020.html

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK

دوست عزیز بیشتر گوشی های سونی اریکسون مانند k800,s500 قسمت امنیتی ای سی فلش که همان gdfs می باشد دچار اختلال می شود که معمولا این اختلال به دلیل رایت فایلهای اشتباه یا به مرور زمان ایجاد می شود و مانع روشن شدن دستگاه می شود زمانی که این مشکل ایجاد شود و گوشی را به باکس وصل کنید اینفو که از مشخصات گوشی می گیرید مانع از دتکت مشخصات ای سی فلش می شود در نتیجه آدرس های رایت فایل فلش توسط باکس شناسایی نمی شود و هنگام رایت هر فایلی مانند gdfs,main,fs,....هیچ فایل را دستگاه نمی شناسد دلیل هم این است که بخش امنیتی ای سی فلش اختلال دارد در نتیجه شما نمی توانید با رایت فایلهای فلش گوشی روشن کنید بنابراین باید gdfs با فرمت sw روی ای سی رایت شود که این کار به صورت معمول امکان پذیر نیست شما ابتدا باید قفل سخت افزاری را باز کنید بعد فایل رایت کنید که این کار فقط با تست پوینت امکان پذیر یعنی شما با وارد کردن ولتاژ3/3 به نقطه های مورد نظر ای سی و اجرا کردن دو استیج 1و2 ای سی را آماده دریافت فایل می کنید و بعد از موفقیت شما به راحتی فایل را خواهید توانست بدون هیچ اروری روی ای سی فلش رایت کنید و در آخر هم فلش موفق باشید

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
طریقه شناسایی مشکل gdfs برای تمامی مدلها

معمولا بعد از خراب شدن بخش امنیتی این علائم نشان می دهد باید گوشی تست پوینت شود

1-red bilink که معمولا در اکثر گوشی های cid 50 و بالاتر ایجاد می شود و نشانه این مشکل موقعی که گوشی توسط کلید پاور روشن کنید led اینفرارد مدام تا نگه داشتن کلید پاور چشمک می زند و جریان کشی 0.06 آمپر

2-بعد از اینفو از مشخصات دستگاه ارور gdfs ime یا can not gdfs ظاهر شود

3-خاموش شدن گوشی هنگام please wait

البته بسیاری از علائم دیگر نشانه مشکل داشتن بخش امنیتی ای سی فلش ولی موارد فوق بسیار شایعه موفق باشید

hessam-gsm

کاربر
2008-12-31
8
13
دوستان گرامی چرا ادامه نداید من به شخصه از مطالب جالب شما استفاده کردم ممنون میشم که ادامه بدید خیلی جالب هستش

بالا