آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: از بین بردن چسب زیر چیپ گرافیک

veteran

کاربر
2013-05-12
174
135
با سلام خدمت دوستان .دستگاه لنووو G5070 چیپ گرافیکش رو میخوام بردارم یه چسبی داره زیرش با چی پاک میشه؟

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
سلام دوست عزیز،
اگه منظورتون اون چسب هایی که چهار گوشهء چیپ هستند و عموما به رنگ قرمز یا مشکی هستند باشه، با هیتر یه ذره بهشون هیت بدید ،خشک میشن و حالت چسبندگیشون از بین میره و بعد با یه وسیه تیز (من خودم از تیغ جراحی استفاده میکنم) میتونید اونهارو جدا کنید،فقط خیلی با احتیاط این کار رو انجام بدید که به بورد و لاینهای اطراف آسیب نرسونید. برای راهنمایی بهتر تصویری از چیپ و چسب های مد نظرتون آپلود کنید.
موفق باشید

keyhanava

کاربر
2019-06-29
66
115
شیراز
سلام دوست عزیز،
اگه منظورتون اون چسب هایی که چهار گوشهء چیپ هستند و عموما به رنگ قرمز یا مشکی هستند باشه، با هیتر یه ذره بهشون هیت بدید ،خشک میشن و حالت چسبندگیشون از بین میره و بعد با یه وسیه تیز (من خودم از تیغ جراحی استفاده میکنم) میتونید اونهارو جدا کنید،فقط خیلی با احتیاط این کار رو انجام بدید که به بورد و لاینهای اطراف آسیب نرسونید. برای راهنمایی بهتر تصویری از چیپ و چسب های مد نظرتون آپلود کنید.
موفق باشید
دوست عزیز کارت گرافیک میخواستم آی سی ایپرامشو در بیارم تمام پایه هاشو برداشتم زیرش یه چسبیه که حتی با استون صنعتی خالص هم پاک نشد انگار از زیرش پیچ شده یا جوش خورده توی بورد میخوام سیم بزنم به پایه هاش وصلش کنم به زیف بعد پروگرامش کنم هیچ راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه نمیتونم خیلی بهش فشار بیارم چون ممکنه بخاطر چند لایه بودن برد مشکل ایجاد بشه

Hs1370

کاربر
2018-05-02
2
0
دوست عزیز برای اون چسب فعلا هیچ حلالی نیست
تا اونجایی که من میدونم اون رزین هست و متاسفانه سیاست شرکت تولید کننده هست که میخاد قطعه تعمیر نشه

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
درود بر شما //یک سری حلال مخصوص این چسب ها توی بازار هستش که دوستانی گه دستگاه bagدارن ازشون استفاده میکنن میتونید توی بازار تهیه کنید

بالا