آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم دانلود از سایت آپارات

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
با سلام بنده یک مشگل در رابطه با دانلود از سایت آپارات دارم .

وقتی میخوام فایلی رو دانلود کنم روی گزینه دانلود میزنم
Untitled.jpg
و یک صفحه جدید باز میشه.. مثل این
Untitled1.jpg
و عمل دانلود انجام نمیشه و در پایین هم گزینه دانلود از طریق idm نمیاد. و وقتی ادرس لینک رو هم داخل idm میزنم عمل دانلود انجام نمیشه . میخواستم ببیم شما هم همچین مشگلی دارید یا نه . اگه دارید چطور رفع کردید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام بنده یک مشگل در رابطه با دانلود از سایت آپارات دارم .

وقتی میخوام فایلی رو دانلود کنم روی گزینه دانلود میزنم
مشاهده فایل‌پیوست 141089
و یک صفحه جدید باز میشه.. مثل این
مشاهده فایل‌پیوست 141090
و عمل دانلود انجام نمیشه و در پایین هم گزینه دانلود از طریق idm نمیاد. و وقتی ادرس لینک رو هم داخل idm میزنم عمل دانلود انجام نمیشه . میخواستم ببیم شما هم همچین مشگلی دارید یا نه . اگه دارید چطور رفع کردید

مدیریت
دانلود مرورگری که استفاده مکینی در IDM تیک بزن . همچنین فرمت این ویدیو ها را در لیست فایلها IDM وارد کن .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اگر هم یاد نگرفتین که کارهایی جناب AMD گفتند انجام بدین، url بالای این صفحه رو کپی کنید در اینترنت دانلود منیجر بزنید دانلود جدید و خودش paste میشه (یا خودتون past کنید. بزنید استارت

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
اگر هم یاد نگرفتین که کارهایی جناب AMD گفتند انجام بدین، url بالای این صفحه رو کپی کنید در اینترنت دانلود منیجر بزنید دانلود جدید و خودش paste میشه (یا خودتون past کنید. بزنید استارت

من تو پست نوشتم که این کار رو انجام دادم ولی عمل دانلود نمیشه کار هایی که جناب AMD فرموده به صورت پیش فرض روی IDM موجود هست و نگاه کردم همه چی اوکی هست ولی عمل دانلود انجام نمیشه .

همه چی هم اخرین ورژن هست

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
امکان نداره انجام نشه تیم ویور بزنید من براتون چک میکنم. نتیجش رو اینجا اعلام کنید.
مشخصات تیم رو به من پیام خصوصی بزنید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

بالا