آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: زنگ نخوردن ایفون صوتی تابا 815

Mmmfff.6666

کاربر
2017-01-12
1
1
با سلام
گوشی صوتی تابا 815 با فشار شستی پنل، گوشی در واحد زنگ نمی خورد در حالیکه ولتاژ 12 ولت دو سر سیم زنگD و سیم برگشت C پشت گوشی ایجاد می شود و تمامی موارد دیگر گوشی سالم است. گوشی را بیرون دادم تست کرد گفت سالم است. بنظر شما عزیزان مشکل کجاست راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با سلام
گوشی صوتی تابا 815 با فشار شستی پنل، گوشی در واحد زنگ نمی خورد در حالیکه ولتاژ 12 ولت دو سر سیم زنگD و سیم برگشت C پشت گوشی ایجاد می شود و تمامی موارد دیگر گوشی سالم است. گوشی را بیرون دادم تست کرد گفت سالم است. بنظر شما عزیزان مشکل کجاست راهنمایی بفرمایید ممنون میشوم
با عرض سلام خدمت شما شما شستی زنگ رو چک کردید اگه چک کردید جواب رو اعلام بفرماید

2019-12-07
12
20
سنندج
با سلام

با سلام اگر میتوانید لطفا یک عکس با کیفیت بزارید از برد آیفون. خازن ها رو چک کن خیلی مهم هستند خازن 3.3 میکرو فاراده 

آخرین ویرایش:

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
532
1,251
سلام
موارد زیررا بررسی کن
۱ احتمال داره شستی دم دری براثر باران یا رطوبت زنگ زده باشه برای تست دوسر سیم ریز پیچهای آن را اتصال کوتاه کن اگه شستی خراب باشه باید صدای زنگ بیاد
۲ احتمال قطعی سیم از در ب منزل تا داخل آن راچک کنید

Miladkk

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
30
12
اذربایجان غربی
با درود دوستان ایفون صوتی تابا دارم ۲ طبقه از مدل های قدمیه همه چی درسته فقط مشکل زنگ هست ک وقتی روشن میکنم صدای بوق از کوشی میاد واینکه زنگ نمیخوره مشکل از کجا میتونه باشه؟

m.saleh

کاربر vip
کاربر
2010-08-05
9
7
احتمال خرابی کلید هوک زیاده شما میتونید برقشو کامل قطع کنید بعد با اسپری شستشو یا اگه اسپری ندارید با الکل سفید با سرنگ بپاشید داخل کلید در اخر با اهمتر تستش کنید

Sajadmosavi

کاربر
2020-12-11
29
22
38
سلام ترانزیستور مثبت خروجی زنگ را تعویض کنید حل میشه اگر حل نشد واتس اپ پیام دهید راهنمایی کنم ۰۹۱۳۹۸۱۴۹۷۲ سجاد موسوی

بالا