آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در لبتاب دل 5110 (شارژ نکردن باطری و صفحه مرگ)

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
سلام دوستان و اساتید عزیز مشتری لبتاب دل 5110 اورده برام که اداپتورش خراب شده بود قسمت سوکت شارژر روی شارژر باتعویض اون سوکت لبتاب روشن میشه ولی ارور میده به این معنی که از اداپتور اورجینال 130 وات استفاده کن اداپتور 130 واتی 6 امپر اصلی دل هم وصل میکنم بازم ارور میده اف1 زدم داخل محیط ویندوز برم با اداپتور خودش که صفحه بلو اسکرین داد ولی باداپتوری که من دارم باطریو شارژ نمیکنه باطری اک هم انداختم بازم شارژ نکرد و اون ارور اداپتور 130 واتی هم پابرجاست (متاسفانه امکان اپدیت بایوس هم تو این حالت وجود نداره و نمیتونم بایوس بزنم بخاطر باطری )
لطفا راهنمایی کنید چه حرکتی بزنم واسه حل مشکل ممنون

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
اینطوری که بنده متوجه شدم ، شما سوکت شارژر و پایه شارژ روی برد را تعویض کرده اید!
حال بهتر است یکبار دیگر کارهایی را که انجام داده اید را چک نمایید ، بالاخص سوکت وسط که مربوط به مدار شارژ و شناختن آداپور به لپ تاپ می باشد.
بهتر است سیم آداپتور یا همان شارژر را به طور کامل تعویض نمایید .
برای بایوس هم با استفاده از پروگرامر می توانید انجام دهید ولی یادتان باشد که اگر خواستید پروگرام نمایید بایوس و ec را همزمان با هم پروگرام نمایید.
موفق باشید.

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
اینطوری که بنده متوجه شدم ، شما سوکت شارژر و پایه شارژ روی برد را تعویض کرده اید!
حال بهتر است یکبار دیگر کارهایی را که انجام داده اید را چک نمایید ، بالاخص سوکت وسط که مربوط به مدار شارژ و شناختن آداپور به لپ تاپ می باشد.
بهتر است سیم آداپتور یا همان شارژر را به طور کامل تعویض نمایید .
برای بایوس هم با استفاده از پروگرامر می توانید انجام دهید ولی یادتان باشد که اگر خواستید پروگرام نمایید بایوس و ec را همزمان با هم پروگرام نمایید.
موفق باشید.
ارادت استاد عزیز
مراحلو انجام دادم ولی بازم متاسفانه مشکل پابرجاست

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
دوستان دیگه کسی نبود راهنمایی کنه

core i5

کاربر
2012-01-05
117
90
لطفا شماتیک این دستگاهو بفرستین برام
الان طوری شده که با هیچ شارژر برند دلی ویندوزو لود نمیکنه و بلو اسکرین میده ارور شارزر 130 واتی هم که اولش هست و تو بایوس شارزرو ناشناخته معرفی میکنه فقط با شارزر اچ پی کار میکنه و ویندوز بالامیاد ولی باطری رو شارژ نمیکنه گیج شدم کلا

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
لطفا شماتیک این دستگاهو بفرستین برام
الان طوری شده که با هیچ شارژر برند دلی ویندوزو لود نمیکنه و بلو اسکرین میده ارور شارزر 130 واتی هم که اولش هست و تو بایوس شارزرو ناشناخته معرفی میکنه فقط با شارزر اچ پی کار میکنه و ویندوز بالامیاد ولی باطری رو شارژ نمیکنه گیج شدم کلا

سلام دوست گرامی

[hide]
photo_2017-01-13_01-42-23.jpg
[/hide]

آخرین ویرایش:
بالا