آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ظاهر شدن یک پیغام دانلود در موقع اتصال به اینترنت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,843
با سلام خدمت اساتید گرامی

دو سه روی میشه که سیستمم رو وقتی به نت وصل میکنم برنامه IDM فعال میشه و میخواد یک فایل رو دانلود کنه

من دانلودش نمیکنم ولی خوب بعد از هربار اتصال به نت این پیغام نمایش داده میشه . آدرس سرور یه آدرس بی معنی به نظر می رسه
بنظرم میخواد از این سرور ویروس دانلود کنه

IDM Message.jpg

این تصویر اعلان برای شروع دانلود

دوستان میشه یه راهنمایی کنید ؟

آنتی ویروس سیستمم ESET NOD32 Smart Security ورژن 9 هستش . مرتب هر روز هم آپدیت میشه
تشخیص دوستان چی هستش و برای رفع این مشکل باید چکار کنم ؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت اساتید گرامی

دو سه روی میشه که سیستمم رو وقتی به نت وصل میکنم برنامه IDM فعال میشه و میخواد یک فایل رو دانلود کنه

من دانلودش نمیکنم ولی خوب بعد از هربار اتصال به نت این پیغام نمایش داده میشه . آدرس سرور یه آدرس بی معنی به نظر می رسه
بنظرم میخواد از این سرور ویروس دانلود کنه

مشاهده فایل‌پیوست 140745

این تصویر اعلان برای شروع دانلود

دوستان میشه یه راهنمایی کنید ؟

آنتی ویروس سیستمم ESET NOD32 Smart Security ورژن 9 هستش . مرتب هر روز هم آپدیت میشه
تشخیص دوستان چی هستش و برای رفع این مشکل باید چکار کنم ؟
سلام...به احتمال قوی یه پلاگین روی مرورگرتون نصب شده، اگه پلاگین اضافه دیدین غیر فعال کنین حل میشه...

zameleh

کاربر
2017-01-15
1
0
دوستان عزیز سلام
ببخشید میدونم سوالم مربوط به اینجا نیست ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم نیاز به کمک دارم
بنده ویندوز کامپیوتر خانگیم رو عوض کردم بعد از تعویض ویندوز بلافاصله آنتی ویروس اوست نصب کردم بعد که وارد مای کامپیوتر شدم دیدم یکی از درایوهام تغییر کرده و روش که کلیک میکنم ارور میده
تو رو خدا کمکم کنید چون همه زندگیم توی اون درایو بود متاسفانه بهش دسترسی ندارم
کمک کنین خواهشا
ممنونم

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
دوستان عزیز سلام
ببخشید میدونم سوالم مربوط به اینجا نیست ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم نیاز به کمک دارم
بنده ویندوز کامپیوتر خانگیم رو عوض کردم بعد از تعویض ویندوز بلافاصله آنتی ویروس اوست نصب کردم بعد که وارد مای کامپیوتر شدم دیدم یکی از درایوهام تغییر کرده و روش که کلیک میکنم ارور میده
تو رو خدا کمکم کنید چون همه زندگیم توی اون درایو بود متاسفانه بهش دسترسی ندارم
کمک کنین خواهشا
ممنونم

سلام دوست عزیز،
ضمن خوش آمد گویی به شما برای ورود به انجمن تعمیرکاران ایران، لطفا برای طرح مشکل خود یک تاپیک در بخش مربوطه بسازید و از طرح مشکل خود در تاپیک دیگران خوداری بفرمایید در غیر اینصورت اخطار دریافت میکنید،
شما میتوانید در لینک زیر :
http://www.irantk.ir/f312/

و با انتخاب کلید "+ارسال موضوع جدید" مشکل خودتان را مطرح کرده تا دوستان و اساتید عزیز شما را راهنمایی نمایند.
ضمنا برای آشنایی با قوانین سایت و آموزش نحوه ساخت تاپیک (موضوع) جدید حتما به لینک های زیر مراجعه نموده و آنها را مطالعه نمایید:
http://www.irantk.ir/irantk962/
و
http://www.irantk.ir/irantk31762/

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
با سلام و خسته نباشید . منم همین مشکلو داشتم. این پیغام بدلیل ناهمگام بودن دانلود منیجر و مرورگرتونه و خیلی راحت رفع میشه کافیه سرچ کنید و راه حل بدست بیارید . موفق و پیروز باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با سلام دوست عزیز
اولا ویندوزی که در حال ستفاده از آن هستین را اعلام کنین
دومی پیغام خطایی که با کلیک بر روی پارتیشن مشاهده می کنین رو بنویسین (accsess denid) هست یا نه؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
موضوع پارتیشن در تاپیک جدید باید ادامه پیدا کنه. که دوست خوبم آقا احسان توضیح دادند.
تاپیک بسته شده.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا